06.12.2021, 05:40

Haklı mı haksız mı?

Bugünde magazin gündemine yakından bir göz atalım. Babasını son yolculuğuna uğurladıktan sonra sosyal medya hesabından ürünlerinin reklamını yapmaya devam eden Ebru Şallı bilfiğiniz gibi sert tepkiler aldı. Şallı bunun üzerine “Ne ara bu kadar kötü olmuş insanlar” diye isyan etti. Şallı ve takipçileri arasında yaşanan gerginlik ise tartışma konusu oldu. Onur Baştürk, takipçileri haklı bulurken, Ömür Gedik ise “Ebru Şallı eleştirilerin ardından hesabındaki kişisel paylaşımları kendisinin, reklam paylaşımlarını ise profesyonellerin yaptığını açıkladı. Yani babasının ölümünün hemen ardından yapılan reklam iletileri profesyonellerin işiymiş. Ben bu profesyonelleri anlamadım. İnsan iş yaptığı ünlüyü bu kadar mı takip etmez, bu kadar mı zor duruma düşürür? Görmediler mi babasını kaybettiğini, paylaşımlara bir süre ara vermek hiç mi akıllarına gelmedi? Pes doğrusu” yorumunu yaptı. Artık yorum sizin...

***

Usta oyuncu Talat Bulut, alışveriş yaptığı sırada yerli ve yabancı sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşınca, gelen fotoğraf isteklerini geri çevirmemiş. Hâlâ kirada oturduğunu itiraf eden Bulut, fiziği hakkında da "Televizyonda düzgün fizik ve karizma geçerliliğini koruyor. Oyunculukla ilgili bir sorunum yok ama bunun yanında fiziğimizde koruyalım da belki bir kaç kuruş eder diye" diye cevap vermiş. Bulut, "Bu zamana kadar hiçbir yatırım yapmadım. Benim yatırımın kendi sağlığını korumak, kendi bedenini iyi bakmak. Bir kızım var Amerika'da eğitimi devam ediyor. Onun eğitimine yönelik harcamalar yapmak en büyük yatırım. Eğitim şart" mesajını vermeyi de ihmal etmemiş.

***

KANAL D’nin sevilen dizisi “Yargı”nın başrolünde yer alan Pınar Deniz, Elle dergisinin aralık-ocak sayısının kapağında yer aldı. Deniz, 2000’li yılların ikonik görünümleriyle objektife poz verdi. 28 yaşındaki oyuncu, içindeki kâşif kızı besleyerek kendini ve ruhunu gelişime sürekli hazır tuttuğunu söyledi. Deniz, “Yargı”da canlandırdığı Ceylin karakterini de “İyi olmak gibi bir çabası yok, bu da onu gerçek kılıyor. Sınırlarını kendi belirliyor. Adaleti, kendi vicdanı, işinde ne kadar açıksa, duygularına döndüğünde de bir o kadar kapalı olabiliyor. Onun da kendiyle savaşı burada başlıyor zaten. Ceylin, avukatım olsun isterdim. Risk almayı seviyorum ve tutkusundan etkilenip davamı ona teslim edebilirdim” şeklinde anlattı.

Yorumlar (0)