16 Temmuz İSKİ Fatih su kesintisi listesi (Sular ne zaman gelecek?)

Türkiye'nin en kalabalık şehri İstanbul'da yeni bir gün daha başladı ve su kesintileri de devam ediyor. Fatih'e bağlı birçok mahallede ev ve iş yerlerine su verilemiyor. 16 Temmuz Cumartesi İSKİ Arıza Sorgulama sayfasındaki tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

16 Temmuz İSKİ Fatih su kesintisi listesi (Sular ne zaman gelecek?)

Türkiye'nin en kalabalık şehri İstanbul'da yeni bir gün daha başladı ve su kesintileri de devam ediyor. Fatih'e bağlı birçok mahallede ev ve iş yerlerine su verilemiyor. 16 Temmuz Cumartesi İSKİ Arıza Sorgulama sayfasındaki tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.İstanbul Fatih'te sular ne zaman gelecek? sorusunun yanıtı bugünün en çok aranan konuları arasında yer alıyor. İSKİ Arıza Sorgulama sayfasındaki tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Arıza Kesinti
İlçe : Fatih
Etkilenen Mahalleler : Sarıdemir Mah,Sururi Mah,Molla Hüsrev Mah,Mercan Mah,Molla Fenari Mah,Süleymaniye Mah,Yavuz Sinan Mah,İskenderpaşa Mah,Yavuz Sultan Selim Mah,Tahtakale Mah,Taya Hatun Mah,Kemalpaşa Mah,Balat Mah,Beyazıt Mah,Balabanağa Mah,Alemdar Mah,Ayvansaray Mah,Cibali Mah,Hocapaşa Mah,Kalenderhane Mah,Hoca Gıyasettin Mah,Demirtaş Mah,Hacı Kadın Mah
Arıza Sebebi : İçme Suyu Hatlarında Meydana Gelen Arıza Sebebıyle 600 Mm Çaplı Ana İsale Hattı Arızası
Başlama Tarihi : 16.07.2022 01:43
Bitiş Tarihi : Çalışmanın tahmini olarak 16.7.2022 tarihinde saat 10:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Yorumlar (0)