Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli: Sağanaktan etkilenmedik

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, "Planlı ve koordineli çalışmalarımız sayesinde yoğun yağıştan ciddi oranda etkilenmedik" dedi

İstanbul Haberleri 28.06.2020, 08:24 28.06.2020, 08:35 Burak ZİHNİ

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da görülen şiddetli sağanak ve dolu yağışı pek çok bölgede hayatı olumsuz etkiledi. Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, yağış sonrası ilçedeki mahallelere ziyaret düzenleyerek, olası su baskınları için alınan önlem çalışmalarını yerinde inceledi. Hançerli, incelemeler sırasında esnaf ve vatandaşlarla da sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi. Olası afetlere karşı tüm müdürlükleri ile hazır bir belediye olduklarının altını çizen Hançerli, "Afet yönetimi bugün en öncelikli konumuzdur. Her türlü ‘afet öncesi koruma ’ya yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Planlı ve koordineli çalışmalarımız sayesinde yoğun yağıştan ciddi oranda etkilenmedik. Bu sonucu almamızda emeği geçen herkese teşekkür ederim" açıklamasında bulundu.

Başkanlar da eşlik etti
Hançerli, Yeşilkent Mahallesi’nde yapımı süren kent parkı, karakol, okul ve kreş inşaatlarını, İSKİ tarafından yürütülen alt yapı çalışmalarını ve İBB Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’nın asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek denetlemelerde bulundu. Hançerli, büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalar için İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve ekiplere teşekkür etti. İBB Avcılar İtfaiye Grup Amirliği’ni de ziyaret eden Hançerli, yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için gösterdikleri yoğun çabadan dolayı tüm ekibe teşekkür etti. İncelemeler sırasında Başkan Hançerli'ye; CHP İlçe Başkanı Erdal Nas, İYİ Parti İlçe Başkanı Serkan Yalın, mahalle muhtarları ve Avcılar Belediyesi meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri de eşlik etti.

Hançerli, alt ve üst yapı çalışmalarının ilçe genelinde tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.


Yorumlar (2)
Ibrahim 1 ay önce
İmar sözü verdiniz hiçbir icraat yok
Seyfi yildiz 1 ay önce
Yesilkenti hurdaci cetesi yonetiyor sayin baskan niye kapatmiyorsunuz neden mudahele edilmiyor bu kacak is yerlerine. Ayrica imar ibb de hala niye bekletiliyor?
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?