Avcılar'ın kara günü: Tahsin Salihoğlu hayatını kaybetti

Avcılar'ın 1992 yılında kurucu Belediye Başkanı olan Tahsin Salihoğlu, iki yıldır mücadele ettiği hastalığa yenik düştü. Bu sabah hayatını kaybeden Salihoğlu'nun cenaze namazı bugün ikindi namazına müteakiben Sarıyer Camii'nde kılınacak ardından Sarıyer Merkez Mezarlığı'na defnedilecek

İstanbul Haberleri 24.01.2022, 10:41 24.01.2022, 10:46 Burak ZİHNİ
Avcılar'ın kara günü: Tahsin Salihoğlu hayatını kaybetti


Eski Avcılar Belediye Başkanı Tahsin Salihoğlu, 2 yıldır mücadele ettiği hastalığa yenik düştü. Bu sabah hayatını kaybeden Salihoğlu, sevenlerini yasa boğdu. Salihoğlu'nun cenaze namazı Sarıyer Camii'nde ikindi namazına müteakiben kılınacak ve Sarıyer Merkez Mezarlığı'na defnedilecek.


Avcılar'ın Tahsin ağabeyiydi

Salihoğlu'nun ölümü sonrası açıklama yapan Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli de derin bir üzüntü yaşadığını söyledi. Hançerli, “1992-1997 yılları arasında Avcılarımızda Belediye Başkanı olarak hizmet eden, kentimize çalışmalarıyla değer katan, Avcılarlıların çok sevdiği Tahsin abisi Tahsin Salihoğlu’nu maalesef kaybettik. Çok üzgünüm. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun” dedi.

Yorumlar (1)
Kenan şerbetçi 4 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ????
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?