Beyoğlu güzelleşecek

Hacıahmet Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Hep birlikte el ele vererek tüm mahallelerimizi daha da güzelleştireceğiz” dedi.

İstanbul Haberleri 04.11.2020, 18:43
Beyoğlu güzelleşecek

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız her gün ilçenin farklı bir bölgesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bölge ziyaretleri kapsamında Hacıahmet Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yıldız, talep ve önerileri dinledi. Belediye olarak mahallelinin talepleri doğrultusunda çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Yıldız, “Başta Hacı Ahmet Mahallemiz olmak üzere tüm mahallelerimizin yaşam standartlarını artırmak için önemli çalışmalar yaptık. Bundan sonra da hep birlikte, el ele vererek tüm mahallelerimizi daha da güzelleştireceğiz” dedi. Başkan Yıldız ile uzun uzun sohbet eden vatandaşlar da, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için teşekkürlerini ilettiler.

Semt pazarında denetim
Hacıahmet'e yaptığı ziyaret sonrası semt pazarını da denetleyen Yıldız buradaki önlemleri de yerinde izledi. İlçe genelinde kurulan Semt Pazarlarını düzenli olarak denetleyen Beyoğlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, toplum sağlığın korunması adına alınması gereken tedbirlerle ilgili esnaf ve vatandaşları bilgilendiriyor. Keçecipiri Semt Pazarı’nı ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız virüs salgınına karşı alınan tedbirleri yerinde inceledi. Sosyal mesafe kuralına uyarak pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yıldız, vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Yıldız’a pazar ziyaretinde eşi Seyhan Yıldız da eşlik etti. UFUK ÇOBAN

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?