Büyükçekmece'de okulların dezenfekte edilmesi sürüyor

İlkokul ve okul öncesi sınıfı öğrencilerin okula başlamasının ardından ilçedeki tüm okulları dezenfekte eden Büyükçekmece Belediyesi Covid-19 tedbirlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Büyükçekmece'de okulların dezenfekte edilmesi sürüyor

12 Ekim Pazartesi günü eğitim ve öğretim dönemine başlayan 2, 3, 4, 8 ve 12’inci sınıflar için de ilçedeki tüm okulları dezenfekte eden belediye ekipleri koronavirüse taviz vermiyor.


Sınıf, tuvalet ve ortak kullanım alanları dezenfekte edildi

Hafta sonu ilçedeki okulları tek tek gezen belediye ekipleri okula yeni başlayacak öğrenciler için tüm sınıf, tuvalet, kütüphane ve ortak kullanım alanlarını dezenfekte etti. Yüz yüze eğitim alacak tüm öğrencilere başarılar dileyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Okullarımızı tek tek dezenfekte ettik. Velilerimizin gönlü rahat olsun. Tüm sınıflar, tuvaletler ve ortak kullanım alanları dezenfekte edildi. Büyükçekmece Belediyesi Covid – 19’a karşı tüm önlemlerini alıyor” ifadesini kullandı.

Yorumlar (1)
karapınar 2 ay önce
Murat Çeşme tepe halkalı çöplüğü gibi minibüslerin son durağında bütün mahalle çöplerini oraya atıyor her tarafa hastalık mikrop saçıyor, Allah aşkına buraya bir el atın.
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?