Çerkezköy'de çalışma var

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2020 faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede Şehir Hastanesi bağlantı yolunda beton serim çalışmaları tamamlandı.  Süleymanpaşa ilçesinde inşaatı süren Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarında sürdürülen SSB Beton Yol yapım çalışmalarında son olarak gerçekleşen 350 metreküp beton serimi ile Şehir Hastanesi bağlantı yollarının tamamında SSB beton yol yapım çalışmaları tamamlanmış oldu.  

İstanbul Haberleri 29.09.2020, 19:14 29.09.2020, 19:15 Gazete Damga
Çerkezköy'de çalışma var

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen yol yapım çalışmaları kapsamında ayrıca Ergene ilçesini Çorlu ilçesine bağlayan Çırakbayırı yolunda sürdürülen asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Çalışmalarda 2.000 ton asfalt dökülerek 7.500 metrekare alan asfaltlandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tamamlanan yollarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim. Vatandaşlarımız, Şehir Hastanesi bağlantı yolları ile birlikte hastaneye rahat ve modern bir şekilde ulaşım sağlayacaklar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şehrimizin geleceği, vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmaya devam edecektir.” dedi. 
 

Yorumlar (2)
Fatma 4 hafta önce
Valla ben ist .mah.tatlı şok. Oturuyorum Tekirdağ Çerkezköyde emek apt yanındanbir yol açıldı açılmaz olaydı bizleri maffeti birde yokuş aşağı irili ufaklı çakıl dökmüşler giden düşüyor gelen düşüyor dilekçe verdik olmadı telefon açtık olmadı bıktık artık nolur bir yardımcı olursanız çok sevinirim yağmur yağdığında yokuşaşağı olduğu için bütün taşı kumu çamuru bizim apr. Önünde topluyor tam bir köy yolu oluyor geçemiyoruz bir çare
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?