Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gelecek Partisi'ne sürpriz davet! O açılışa davet etti...

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yıllar sonra bir ilk gerçekleştirerek Ahmet Davutoğlu’nu Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışına davet etti.

İstanbul Haberleri 29.10.2021, 12:19 29.10.2021, 12:21 Burak ZİHNİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gelecek Partisi'ne sürpriz davet! O açılışa davet etti...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan siyaset sahnesini hareketlendirecek yeni bir hamle geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yıllar sonra Gelecek Partisi’ne davet gönderme kararı aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 10 Şubat 2019'da temeli atılan ilk AKM'nin mimarı olan Hayati Tabanlıoğlu'nun oğlu mimar Murat Tabanlıoğlu'nun imzasını taşıyan Atatürk Kültür Merkezi yarın açılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise bu açılış sürpriz davet çıkardı. Erdoğan, AK Parti’de Dışişleri Bakanlığı ve Başbakanlık gibi önemli görevler üstlenmiş daha sonra ise istifa ederek Gelecek Partisi’ni kuran Ahmet Davutoğlu ve partisini AKM’nin (Atatürk Kültür Merkezi) açılışına davet etti.


Gelecek Partisi resmi olarak açılışa davet edilirken Partiye kuruluşundan bu yana ilk kez resmi bir davet gönderildi. Gelecek Partisi'nden açılış törenine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu yerine Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ katılacğı bilgisi paylaşıldı.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?