Durmak yok yola devam

Bugün gerçekleştirdiğimiz AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığ'nın 7. Olağan Kongresi gerçekleşti. Kongreye tek liste olarak giren İlçe Başkanı Murat Çelik yeniden seçildi.

Durmak yok yola devam

Kongrede konuşan Çelik, "Yeni dönemde, her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, azim ve kararlılıkla inandığımız yolda yürüyeceğiz. 2023 yolunda yeni bir başarı destanını yine bu kadrolar yazacak. AK Parti’miz güçlendikçe ülkemizin de güçlendiğinin bilinciyle; daha büyük bir sorumluluk ve kararlılıkla çalışacağız. Büyük ve güçlü Türkiye için durmak yok yola devam" açıklamasını yaptı.

Teşekkür etti

Çelik katılımcılara da teşekkür ederek, "AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığımızın 7. Olağan Kongresine katılımlarıyla bizleri onurlandıran; Genel Başkan Yardımcımız Fatma Betül Sayan, TBMM Grup Başkan Vekilimiz Dr. Mehmet Muş, İl Başkanımız Bayram Şenocak, Milletvekillerimiz Halis Dalkılıç, Akif Çağatay Kılıç, Tülay Kaynarca, Şamil Ayrım, Ahmet Mücahit Arınç, Ahmet Hamdi Çamlı, MKYK Üyemiz Emre Ete, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İl Başkan Yardımcılarımız, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, geçmiş dönem İlçe Başkanlarımız ve kıymetli delegelerimize teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Esenyurt'a Harun Özer

Bu arada AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Esenyurt İlçe Başkan'ının da belirlendiğini açıkladı. Şenocak, "Genel Merkezimizle yapılan istişareler neticesinde, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla; Esenyurt İlçe Başkanlığımızın 5. Olağan Kongresinde Harun Özer İlçe Başkan adayımız olarak belirlenmiştir. Hayırlı olsun" açıklamasını yaptı. Şenocak Beşiktaş İlçe Başkanlığı için de M. Yıldırım Turan'ın belirlendiğini ifade etti.

Yorumlar (0)