Ekrem İmamoğlu’nun ekibine İzmir’den transfer

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, önümüzdeki günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetici kadrosunda göreve başlayacak.

Ekrem İmamoğlu’nun ekibine İzmir’den transfer

2014 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde göreve başlayan, 2016 yılından itibaren de Genel Sekreterlik makamında bulunan Dr. Buğra Gökçe, önümüzdeki günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetici kadrosunda göreve başlayacak. Yeni görevi öncesinde kendisini makamında kabul eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkürlerini sunan Gökçe, birlikte görev yaptıkları süreçte kendisinin desteğini her zaman arkasında hissettiğini belirtti.

BİR YANIM İZMİR'DE

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 26 yıldır kamu görevinde bulunduğunu, Ankara ve İzmir gibi iki büyük şehirde çok önemli deneyimler kazandığını ifade eden Gökçe, şu ifadeleri kullandı:


“Artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte İstanbul’da görev alacak olmanın verdiği haklı gururu yaşıyorum…

Ülkemin üç güzel kentinde izlerimiz kalacak ve halk için hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler kamu yöneticisi olarak bilgi ve tecrübemize nerede ihtiyaç varsa orada olmak durumundayız. İzmir’den geriye güzel hatıralar ve sağlam dostluklar bırakarak ayrılacağım. Ailem, dolayısıyla bir yanım İzmir’de. İstanbul’da çalışacak, İzmir ile olan gönül bağımı hiçbir zaman koparmayacağım.

İzmir’de görev aldığım süre boyunca kıymetli başkanlarımız Aziz Kocaoğlu ve Tunç Soyer başta olmak üzere; sahadaki çalışma arkadaşlarımdan, yönetici arkadaşlarıma ve elinden bir bardak su içtiğim yakın çalışma arkadaşlarıma kadar üzerimde emeği olan, üzerinde emeğim olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Daha gidecek çok yolumuz var…”


 

Yorumlar (0)