Evde çekilen en iyi fotoğraflara ödül

İBB’nin İstanbulluların evde daha fazla zaman geçirmelerini teşvik etmek amacıyla düzenlediği İçeriden Dışarısı Fotoğraf Yarışması sona erdi. Birbirinden güzel karelerin yarıştığı etkinlikte dereceye girenler bisiklet ve tiyatro bileti ile ödüllendirildi

Evde çekilen en iyi fotoğraflara ödül

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından 17 - 26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen İçeriden Dışarısı Fotoğraf Yarışması, Koronavirüs (Covid-19) salgınında insanların evlerinde daha fazla vakit geçirmelerini özendirmek için yapıldı. İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün sosyal paylaşım platformu instagram’da organize ettiği yarışmada, evden çekilen ve dış dünyadan izler taşıyan kareler paylaşıldı.

Amaç teşvik etmek
Evde geçirilen zamanın arttığı bu günlerde farklı bir etkinlik ile İstanbulluların hayatına renk katmayı hedefleyen “İçeriden Dışarısı” yarışmasında, pencerelerden ya da balkonlardan çekilen yüzlerce fotoğraf paylaşıldı. Konu kısıtlamasının bulunmadığı yarışmanın sonunda, ilk üçe giren fotoğrafların sahiplerine bisiklet, ilk üçü takip eden en iyi beş fotoğrafı çeken kişilere de İBB Şehir Tiyatroları’ndan çift kişilik tiyatro bileti ödülü verildi. Tiyatro bileti kazananlar, oyunları sahneler yeniden açıldığında izleyebilecekler.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?