Gençler için istihdam programı

Gençler için istihdam programı
Turkcell’in 2016 yılından bu yana düzenlediği yeni mezun işe alım programı GNÇYTNK 2022’nin işe alım süreci tamamlandı. Yetenek programına toplam 51 bin aday başvurdu. Programı başarıyla tamamlayan 71 genç yetenek, kariyer yolculuğunu Turkcell ile şekillendirecek. Programla gençlerin kendi alanlarında uzmanlaşmaları ve global bakış açısı kazanmaları amaçlanıyor

Yetenekli gençlerin iş dünyasına katılımını amaçlayan GNÇYTNK 2022 kapsamında mobil oyun, genel yetenek testi, İngilizce (genel test), vaka komiteleri, panel mülakat, İngilizce (konuşma-yazma) aşamaları gerçekleştirildi. Finanstan insan kaynaklarına, bilgi iletişim teknolojilerinden hukuka kadar birçok alanda toplam 71 kişi, Turkcell bünyesinde iş hayatına ‘Merhaba’ dedi. Genç yetenekler, süreç kapsamında Turkcell Akademi tarafından hazırlanan dinamik bir oryantasyon programına da dahil oldu.

Stratejileri güncelliyoruz
Gençlerin GNÇYTNK programına yoğun ilgi göstermesinden dolayı memnun olduklarını belirten Turkcell İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Esmen, şöyle konuştu:
“Turkcell olarak geleceğin iş dünyasını şekillendirecek gençlere büyük önem veriyoruz. Yenilik peşinde koşan yetenekleri bünyemize katmak için stratejilerimizi sürekli güncelliyoruz. Henüz kariyerlerinin başında olan ve yüksek potansiyel barındıran gençlerin daha iyi bir geleceğe sahip olması amacıyla 2016 yılında hayata geçirdiğimiz GNÇYTNK programımızla, onlara her zaman destek vermeyi sürdürüyoruz. Turkcell’in kariyer basamakları boyunca sunduğu gelişim fırsatları, programın daha da ilgi çekmesini sağlıyor. Teknolojinin merkezindeki gençleri, yine teknolojinin merkezinde olan Turkcell markasıyla bir araya getirmeye devam edeceğiz. Kariyerine Turkcell’de yön verecek yeni üyelerimizi bir kez daha tebrik ediyor, Turkcell’li olmalarının ayrıcalığını iş hayatında hissedeceklerini ümit ediyorum.”

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.