Gül ve maske dağıttı

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, Anneler Günü dolayısıyla, önceki gün sokağa çıkma izinleri bulunan 65 yaş üstü annelere gül ve maske dağıttı

Gül ve maske dağıttı

65 yaş ve üzeri vatandaşlara verilen sokağa çıkma izninin Anneler Günü’ne denk gelmesini fırsat bilen Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, sokakta karşılaştığı Avcılarlı annelere gül ve maske dağıttı. 11.00-15.00 saatleri arasında sokakta dolaşabilen 65 yaş üstü annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Hançerli, her biriyle tek tek sohbet etti.

Ruhumuz annemizin yanında
Başkan Hançerli, koronavirüs salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan anneleri de unutmadı. Avcılar Belediyesi Kadın Aile Müdürlüğü’nün organizasyonu ile evlerinde kalmak zorunda olan annelerle internetten görüntülü konuşarak hem anneler günün kutladı, hem de belediyenin kadın ve çocuk alanında gerçekleştirdiği çalışmaların bilgisini paylaştı. Sosyal medya hesaplarında yayınlandığı mesajında dünyanın en anlamlı en sevgi yüklü kelimesinin ‘anne’ olduğunu söyleyen Hançerli, "Kaç yaşında olursak olalım, ruhumuz annemizin yanında işte böyle çocuk. Annemizin dizinin dibi hep yuva, onun kucağı hep en huzurlu yer. Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum" dedi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138