Hasan Akgün anneleri unutmadı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu mutluluğu, üzüntümüzü üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam kazandıran annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz” dedi.

İstanbul Haberleri 09.05.2020, 08:39 09.05.2020, 08:40 Burak ZİHNİ
Hasan Akgün anneleri unutmadı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Anneler Günü’ dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Karşılıksız sevginin, sonsuz bir hoşgörünün vücut bulmuş halidir annelerimiz. Tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum” diye konuştu.

Hiçbirinin hakkı ödenmez
Başkan Akgün, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Bu yıl önceki yıllardan çok daha farklı bir Anneler Günü geçireceğiz. Dünyayı etkisi altına alan coronavirüs salgını nedeniyle annelerimize doya doya sarılamayacağız. Ama biliyoruz ki dünyadaki en kutsal görevi üstlenen anneler sevginin, fedakarlığın, hoşgörünün ve mutluluğun kaynağıdır. İnsanlık en yüce duyguları annelerin şefkatli ellerinde öğrenir ve bu yüce duygular hayat boyu bizlere yön verir. Tüm erdemlerin beşiği olan annelerimizi sadece bir gün değil ömür boyu baş tacı etmeliyiz. Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam kazandıran annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Anneler Günü vesilesiyle başta bizlerin sağlığı için fedakarca Covid-19 salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarımız olmak üzere bütün annelere saygı ve sevgilerimi iletiyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?