İSKİ İstanbul Su Kesintileri 8 Mayıs 2021 İstanbul'da Sular Ne Zaman, Saat Kaçta Gelecek? İşte İstanbul Su Kesintileri

İSKİ tarafından duyurulan İstanbul'daki su kesintileri kimi zaman haberli kimi zaman ise habersiz yaşanıyor. Vatandaşlar hafta sonu günlerinde evlerinde daha fazla vakit geçirdikleri için olası bir su kesintisini bilmek ve buna göre önlem almak istiyor. 8 Mayıs Cumartesi günü İstanbul'un iki ilçesinde kesintiler mevcut. İstanbul'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte İstanbul su kesintileri listesi

İstanbul Haberleri 08.05.2021, 09:56 08.05.2021, 10:14 Burak ZİHNİ
İSKİ İstanbul Su Kesintileri 8 Mayıs 2021 İstanbul'da Sular Ne Zaman, Saat Kaçta Gelecek? İşte İstanbul Su Kesintileri

Milyonlarca vatandaşın yaşadığı İstanbul'da su kesintileri devam ediyor. Vatandaşlar ev ve iş yerlerinde mağdur olmamak adına birçok sorgulama gerçekleştirmekle birlikte buna göre önlem alıp susuz kalmamayı istiyor. İki ilçede toplam üç mahalledeki kesintiler sonrası herkes durumu öğrenebilmek için internette araştırmalarda bulunuyor. Peki, İstanbul'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte İstanbul su kesintileri listesi haberimizde yer alıyor. İSKİ Arıza numarası da yine bu sayfada bulunmaktadır.


İstanbul'da su kesintisi yaşanan yerler

8 Mayıs 2021 Cumartesi itibarıyla sabah saatlerinde Üsküdar'da Küçük Çamlıca Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi ile Arnavutköy'de Yunus Emre Mahallesi'nde su kesintisi yaşanmaktadır. İki ilçedeki kesintilerin nedeni olarak 100 Mm Çaplı Şebeke Hattı Arızası olarak açıklandı.


Sular ne zaman gelecek?

Çok kısa aralıklarla kesilen suların yine aynı doğrultuda yeniden akması bekleniyor. Üsküdar'da 08.36 itibarıyla başlayan kesintinin 11.30 sıralarında, 08.23'ten bu yana yaşanan durumun Arnavutköy'de ise 12.00 civarında sona ereceği duyuruldu.

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185'i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi'ne ulaşabilirsiniz. - T.C. Kimlik No Güncelleme gibi konularda kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Yorumlar (0)