İstanbul'un 8 ilçesinde uyuşturucu operasyonu: Çok sayıda gözaltı var

İstanbul'a bağlı 8 ilçede 35 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Torbacı olarak tabir edilen uyuşturucı satıcılarına yönelik baskınlarda çok sayıda kişi gözaltın alındı.

İstanbul Haberleri 07.09.2021, 07:49 07.09.2021, 07:52 Burak ZİHNİ
İstanbul'un 8 ilçesinde uyuşturucu operasyonu: Çok sayıda gözaltı var

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yapılan teknik ve fiziki takibin ardından bugün sabah saat 06.00'da 8 ilçede önceden belirlenen 35 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Baskınlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Adreslerde yapılan aramalarda uyuşturucu ele geçirildi. Operasyona, özel harekat polisi, polis helikopteri, narkotik şube ekipleri, narkotik köpeği ve ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri destek verdi.

fatih uyuşturucu operasyonu

Öte yandan, Fatih Karagümrük Mahallesi Kuruçınar Sokak'ta bulunan gecekonduya düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı. Yine Fatih Zeyrek Mahallesi Tezgâhçılar Sokak'ta 3 katlı binanın 1. katına ve Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Gülnihal Sokak'ta bulunan bir apartmanın 2. katı olmak üzere 3 ayrı adrese baskın düzenledi. Operasyon anları kameralara yansırken, baskınlarda gözaltına alınan çok sayıda şüpheli sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. DHA

Yorumlar (0)