Karahan ailesinin mutlu günü

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'ın danışmanlığını yapan Yasin Karahan, kızının mutlu gününe şahit oldu. Başarılı ismin kızı Dilan Karahan, Özgür Tirej Ülgen'le hayatını birleştirdi

İstanbul Haberleri 28.06.2021, 23:47 29.06.2021, 11:17 Burak ZİHNİ
Karahan ailesinin mutlu günü

Düğün töreninde genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Turan Hançerli kıydı. Törene, CHP İstanbul milletvekilleri, Turan Aydoğdu, Emine Gülizar Emecan, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, İBB Başkanvekili Hüseyin Aksu, CHP'li ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da çelenk gönderdiği düğün töreninde, genç çiftin nikahını kıyan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, evlilik cüzdanını geline teslim etti. Hançerli ayrıca genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık da genç çifte mutluluklar dileyerek, "Dilan ve Özgür çiftimize hayat boyu mutluluklar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Birbirlerine çok yakıştılar

Genç çiftin mutlu gününe şahitlik eden CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğdu da şu ifadeleri kullandı; “Yol arkadaşım, sevgili dostum Yasin Karahan'ın ve ailesinin mutlu gününde yanlarındaydık.. Zaman su gibi akmış... Kızımız Dilan büyüdü, avukat oldu. Yani meslektaşım. Bu akşam kıyılan nikahkarıyla bir başka meslektaşımla hayat ortaklığına adımlarını attılar.. Özgür Tirej Ülgen ile birbirlerine çok yakıştılar. Dilerim çok mutlu olsunlar..
Karahan ve Ülgen ailelerini kutlarım.”

Yorumlar (0)