Masum 76. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Haziran Cumartesi

Hint dizilerinin adresi Kanal 7'nin en etkili yapımlarından Masum haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölüm binlerce kez izlenirken bir sonraki gün için de araştırmabar başlıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Masum 76. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

İstanbul Haberleri 05.06.2020, 10:46 05.06.2020, 11:25 Burak ZİHNİ
Masum 76. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Haziran Cumartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 76. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 76. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Masum 76. bölüm özeti

Gopi’nin üzgün hali Kokila’nın gözünden kaçmaz. Gopi ile konuşurken Raşi de onları dinler ve Kokila’ya yakalanır. Raşi’ye kızar, ardından da Gopi’ye Daval iş yeri açacak onun için tatlı yapın diye emir verir. Gopi hangi tatlıyı yapsam diye Raşi’ye sorsa da Raşi cevap vermez. Zira bir önceki bölümde Gopi işlerini kendi başına yapmak istemişti. Daval ise heyecanla çılış planları yaparken komşular da tebriğe gelir. Daval onlara teşekkür eder ama iş yerinin adını sır gibi saklar. Jigar ve Hetal ise Gopi ile Ahem’in mango düşürürken çekilen samimi fotoğrafların bakarken Kokila onları görüp sevinir. Raşi ise yine Gopi’yi kıskandığından annesinden yeni fikirler alır. Ve bir sonraki gün gelir, iş yeri açılışı için Kinjal ismin olduğu tabelanın önündeki örtüyü kaldırır. Kinjal’in iç çamaşırı dükkanı yazısını gören herkes şok olurken yine de alkışlarlar. Gopi de yanlış da olsa tatlıları ikram ederken Daval onlara teşekkür eder.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 77. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 7 Haziran Pazar günü ayınlanacak olan 77. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?