Ne olur köpeğimi verin!

Kadıköy'de 5 gün önce sahilde gezdirmek için dışarı çıkardığı köpeğini kaybeden genç kadın, gözyaşları içinde köpeğini arıyor. Köpeğinin kaçırıldığını öne süren kadın, “Köpeğimi onlardan satın alabilirim. Ne olur köpeğimi bana geri verin” dedi

Ne olur köpeğimi verin!

Özel bir hastanede yönetici olarak çalışan Esma Özer, 5 gün önce 2 yaşındaki Pekinez kırması ‘Mavi’ adlı köpeği ile birlikte Moda Sahili’ne dolaşmaya geldi. Özer sandalyesinde oturduğu sırada diğer köpeklerle vakit geçiren Mavi, bir anda gözden kayboldu. Panik içinde sahilde köpeğini aramaya başlayan genç kadın tüm çabalarına rağmen köpeğini bulamadı. 5 gündür gözyaşları içinde sahilde köpeğini arayan Esma Özer, köpeğinin birileri tarafından kaçırıldığını öne sürerek, şunları söyledi: Esma Özer, “Çok yoğun çalıştığımdan ötürü yavrumu dışarı çıkaramıyorum. O gün işten erken çıktım, 19.00-19.30 gibi. Moda 1’e geldik, normalde hiç gelmeyiz. 1- 1,5 saat sonra Mavi gözümün önünden kayboldu. Bütün uğraşlarıma, çabalarıma rağmen Mavi’yi bulamadım. Sabaha kadar tur attım bekledim, Moda 1’den 2’ye kadar herkesi ayağa kaldırdık. Ama Mavi’yi bulamıyorum, ulaşamıyorum. Çok çaresizim.”


Bakımı çok zor

Özer, “Köşede Mavi, büyük bir köpekle oynuyordu, çok mutluydu. Ondan sonra 10-15 saniye içinde Mavi gözden kayboldu. Biri almasa, götürmese imkanı yok gidemez. Mevlana ve Şems gibiyiz, birbirimize aşkla bağlıyız. O bensiz, ben de onsuz yapamam. Gerçekten artık yalvarıyorum Allah rızası için benim köpeğimi, canımı, evladımı geri getirin. Bunun kelimelerle anlatılacak bir şeyi de yok. Gözümde yaş kalmadı. İşe gitmiyorum, hiçbir şey yapmak istemiyorum. Nefes alamıyorum. “ diye konuştu. Köpeğini nasıl sahiplendiğini anlatan genç kadın, “Mavi çok yaralıydı. Ameliyat olmuştu, her yerinde açık yaraları vardı. ‘Bu köpeği sahiplenme bu köpeğe bakmak çok zor olacak’ dediler. Ben ‘Onu istiyorum, onunla bir bütün olmak istiyorum’ dedim. Yalova’dan getirdim. Gece 3,4,5 pansumanlar yaralar öyle kapandı.” dedi.


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?