Necmi Kadıoğlu, Kemal Deniz Bozkurt'a sahip çıktı

Esenyurt'un AK Partili eski Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, CHP'li Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt'a incitici davranılmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

İstanbul Haberleri 09.04.2020, 21:14 09.04.2020, 21:35 Burak ZİHNİ
Necmi Kadıoğlu, Kemal Deniz Bozkurt'a sahip çıktı

13 buçuk yıl Esenyurt Belediye Başkanlığı yapan ve son döneminde sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa eden AK Partili Necmi kadıoğlu, CHP'li Başkan Kemal Deniz Bozkurt'un oldukça başarılı olduğunu söyledi. Bozkurt'un bazı gazeteciler ve sosyal medya üzerinden insafsızca eleştirildiğini belirten Kadıoğlu, "Bunları bana da, benden önce belediye başkanlığı yapan sayın Gürbüz Çapan'a da yaptılar. Bilinmesini isterim ki bunun tasvip edilir bir yanı yoktur. Kim aymazlık yapmak istiyorsa yapmasın. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı" dedi.

BOZKURT OLDUKÇA BAŞARILIDIR

"Belediye başkanına muhalif olabilirsin, beğenmeyebilirsin, ama bazı hizmetleri bahane ederek karşıtlığı bozgunculuğa dönüştürmek insani değildir" diyen Kadıoğlu, "Bozkurt seçilen insandır. Saygıyı hak ediyor. Benim gözlemime göre de oldukça başarılıdır. Şimdi birileri 'nesine başarı diyorsun' diyecekler. Ben yerel yönetim uzmanıyım. Benim görüşüm ve tespitim budur" ifadelerini kulandı. Kadıoğlu, Bozkurt'u eleştirenlerin bazı paylaşımlarda kendi resmini kullandığını hatırlatarak, "Ben herkese eşit mesafedeyim" diye konuştu.

Damga'ya verdiği demeçte Bozkurt'un belediye başkanı seçilmesinin ardından hakkında herhangi kötü bir söz söylemediğini ifade eden Kadıoğlu, "Yanımda konuşanlara da müsaade etmedim" dedi. 

Yorumlar (1)
Gülşen Aksoy 1 yıl önce
Insanlarin doğruları görmesi ve alkışlamasi gereken bir durumdur .. gereken gerektigi yerde söylenmesi gerekiyor çünkü bizler bir bütünüz
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?