Oldu da bitti maşallah
Yayınlanma:
Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Durmuş Şahin'in torunu Asil, sünnet oldu.
Beylikdüzü, erkekliğe ilk adımını atan Durmuş Şahin'in torunu Asil'in sünnet düğününde bir araya geldi. Büyükçekmece'de bulunan World Point Atatepe Kır Bahçesi'nde düzenlenen törene Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Belediye Meclis Başkan Vekili Serdal Mumcu, başkan yardımcıları Veysel Erçevik, Cihan Şah, Tuncay Demican ve meclis üyeleri İlyas Yılmaz ile CHP Beylikdüzü İlçe Örgütü, STK'lar ve birçok dernek katıldı. Durmuş Şahin düğüne gelen herkese kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.