Önder Göçer, AK Parti Beylikdüzü Mali ve İdari İşler Başkanı oldu
Yayınlanma:
AK Parti Beylikdüzü İlçe Teşkilatı'nda yönetim kurulu üyesi olan Önder Göçer, AK Parti Beylikdüzü Mali ve İdari İşler Başkanı olarak atandı.
AK Parti Beylikdüzü İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada; "İlçe Başkanımız Mustafa Günaydın' ın tensipleri ve il başkanlığımızın onayı ile seçim işleri başkanlığına atanan Mücahit Şirin'in yerine yapılan mali ve idari işler başkanlığına Önder Göçer atanmıştır. Önder Göçer başkanımıza yeni görevinde muvaffakiyetler diler, Mücahit Şirin başkanımıza şimdiye kadar gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür ederiz." denildi.
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.