Pazarlar doldu taştı

Koronavirüs ile mücadelede elde edilen başarı sonucu 1 Haziran’dan itibaren Türkiye’de normalleşme adımları atılmaya başlandı. Bu kapsamda her hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılınca birçok vatandaş mutfak ihtiyacını karşılamak için semt pazarlarına akın etti

İstanbul Haberleri 08.06.2020, 08:18 08.06.2020, 08:21 Burak ZİHNİ
Pazarlar doldu taştı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırıldığı ilk hafta sonu, uzun bir aradan sonra gününde kurulan Beşiktaş Cumartesi Pazar’ında incelemelerde bulundu. Beşiktaşlılara tehlike hâlâ geçmedi tedbirli olalım uyarısında bulunan Başkan Akpolat esnaf ve vatandaşlardan gelen talepleri not alarak en kısa sürede çözüme kavuşturacağını belirtti. Koronavirüs ile mücadelede elde edilen başarı sonucu 1 Haziran’dan itibaren Türkiye’de normalleşme adımları atılmaya başlandı. Bu kapsamda her hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılınca birçok vatandaş mutfak ihtiyacını karşılamak için Beşiktaş Semt Pazarı’na geldi.

Sorunları not aldı
Beşiktaş Belediyesi ekipleri alınan önlemler kapsamında pazara gelenlerin ateşini ölçtü, maskesi olmayanlara maske verdi. Ekipler pazarın giriş ve çıkış noktalarına vatandaşların kullanması için el dezenfektanları da yerleştirdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat mesai arkadaşlarıyla pazar alanına gelerek komşularını sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda uyardı. Pazar esnafıyla sosyal mesafeye uyarak ayaküstü sohbet eden Başkan Akpolat esnafın sorunlarını dinleyerek tek tek not aldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?