Performans kabul edildi

Performans kabul edildi
Bağcılar Belediyesi´nin Eylül ayı meclis ikinci oturumunda görüşülen 2021 yılı Performans Programı, oy birliğiyle kabul edildi

Kovid-19 salgını nedeniyle Bağcılar Belediye meclis toplantısı, Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda yapılmaya devam ediyor. Eylül ayı ikinci toplantısı da maskeli ve sosyal mesafe kuralı gözetilerek düzenlendi. Meclis 1. Başkan Vekili Necati Kahraman’ın sunumuyla gerçekleşen toplantıda yoklamanın ardından gündemde yer alan maddelere geçildi. Toplantıda Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2021 Yılı Performans Programı da görüşüldü.

110 ana proje
Performans Programı’nın içeriğiyle ilgili olarak “İlçeyi geleceğe taşıyacak faaliyet ve projeleri tasarlarken her yaş ve her kesimden ilçe sakininin görüşlerinin esas alındığı Performans Esaslı Bütçeleme ile uyumlu şekilde hazırlanan 2021 Yılı Performans Programı, mevcut stratejik planda bulunan 8 stratejik amaç, 27 stratejik hedef ve bu hedeflere ulaşabilmek için 128 performans göstergesi ile 110 ana faaliyet/proje üzerinden oluşturulmuştur. Altyapı ve Ulaşım, Yeşil Alanlar, Park ve Ağaçlandırma, Afet Yönetimi ve Acil Yardım, İmar ve Kentsel Dönüşüm, Dezavantajlı Gruplara Yönelik Faaliyetler, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Çevre Yönetimi, Saha Denetimleri, Sosyal Kültürel ve Eğitim Faaliyetleri ile Kurumsal Gelişim alanlarında çalışmalarımızı yürüteceğiz” denildi.

Çağırıcı teşekkür etti
Toplantının sonunda 2021 yılı Performans Programı oy birliğiyle kabul edildi. Bağcılar’ın bir evladı olarak ilçeye hizmet etmenin onur ve gururunu yaşadığını belirten Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, 2021 yılı Performans Programına emeği geçen tüm mesai arkadaşlarına ve meclis üyelerine teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.