Sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe İSKİ İstanbul su kesintisi listesi

Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul yeni güne su kesintileriyle başladı. Birkaç ilçeye bağlı bazı mahallelerde ev ve iş yerlerine su verilemiyor. Vatandaşlar da mağduriyet yaşamamak adına araştırmalarda bulunuyor ve çözüm bulmak istiyor. Peki, sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe İSKİ İstanbul su kesintisi listesi haberimizde yer alıyor.

İstanbul Haberleri 14.10.2021, 06:06 14.10.2021, 06:18 Burak ZİHNİ
Sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe İSKİ İstanbul su kesintisi listesi

Milyonlarca vatandaşın yaşadığı İstanbul'da yeni gün su kesintisiyle başladı. Bugün birçok ilçede yaşanan sorunlar ve bakım nedeniyle vatandaşlar araştırmalar gerçekleştirerek suların ne zaman geleceğini öğrenmek istiyor. İSKİ de yaptığı açıklamalarla abonelerini bilgilendirmeye ve en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyor. Günün ilk saatlerinde Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Esenyurt ve Kadıköy'de su kesintileri var. Peki, sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe İSKİ İstanbul su kesintisi listesi haberimizde yer alıyor.


Arnavutköy'de sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe

Basınç düşüklüğü sebebiyle yapılan çalışmanın tahmini olarak 14.10.2021 tarihinde saat 12:30 civarı bitirilmesi öngörüldüğü açıklandı. Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde kesinti yaşanıyor.


 

Başakşehir'de sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe

Şahintepe terfi merkezinde bakım ve iyileştirme çalışmaları yapılmasından dolayı su kesintisi yaşanıyor. Etkilenen mahalleler ise Şahintepe Mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi olarak açıklandı. Suların 08.00 civarında gelmesi bekleniyor.


 

Avcılar'da sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe

Terfi merkezi arızası sebebiyle Şahintepe'de gerçekleştirilen bakım ve iyileştirme çalışmaları Avcılar'ı da etkiledi. Tahtakale Mahallesi ve Firüzköy Mahallesi'nde suların 08.00'de gelmesi bekleniyor.


Esenyurt'ta sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe

Avcılar gibi Esenyurt'u da etkileyen Şahintepe terfi merkezindeki bakım ve iyileştirme çalışmaları sebebiyle birçok mahalleye su verilemiyor. Saat 08.00 itibarıyla Turgut Özal Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Selahaddin Eyyubi Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Üçevler Mahallesi, Şehitler Mahallesi, İnönü Mahallesi, Zafer Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Örnek Mahallesi, Çınar Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Balıkyolu Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Bağlarçeşme Mahallesi, Akşemseddin Mahallesi, Akevler Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Mehter Ceşme Mahallesi, Pınar Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Gökevler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Koza Mahallesi'nde suların gelmesi bekleniyor.


 

Kadıköy'de sular ne zaman gelecek? 14 Ekim Perşembe

200 Mm Çaplı Şebeke Hattı Arızası sebebiyle Rasimpaşa Mahallesi, Osmanağa Mahallesi ve Caferağa Mahallesi'nde yaşanan su kesintisinin 08.00'de sona ermesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138