Süreyya Yalçın orman yangınına aldırış etmeden fotoğraf çekip paylaştı

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın verdiği pozlar gündeme damga vurdu. Yalçın, çekilen fotoğrafları sırasında Türkiye'nin büyük bir mücadele verdiği yangın bölgelerinden birinden dumanlar yükseliyordu. Takipçilerinden tepki gören Süreyya Yalçın paylaşımını silmek zorunda kaldı.

İstanbul Haberleri 30.07.2021, 12:25 30.07.2021, 12:29 Burak ZİHNİ
Süreyya Yalçın orman yangınına aldırış etmeden fotoğraf çekip paylaştı

Türkiye’nin dört bir yanında eş zamanlı başlayan yangınlar, herkesi üzerken, ünlüler de bu yangınlara sessiz kalmadı. Birçok ünlü bu yangınlara tepki gösterirken ,Bodrum’da tatil yapan Süreyya Yalçın’ın paylaşımı görenleri hayrete düşürdü.

2016 yılında nikah masasına oturduğu Ozan Baran ile ABD'de yaşayan Süreyya Yalçın, geçtiğimiz hafta 46 bavulla Bodrum'a geldi. Güzel havanın tadını çıkarmak için teknesiyle tura çıkan Yalçın, Bodrum'da başlayan yangına aldırış etmeden pozlar verdi.

süreyya yalçın instagram


TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIMI SİLDİ 

Kısa sürede gündem olan Süreyya Yalçın'a "Sözün bittiği yer. Ülke yanıyor, sen poz veriyorsun" diye tepki yağdı. Eleştirilerin ardından art arda paylaştığı pozları silen Yalçın, yangınla ilgili de paylaşım yaptı.


Instagram hesabının hikaye kısmından bir paylaşım yapan Yalçın, "Rabbim herkesi korusun, yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138