Taksim Tünel Nostaljik Tramvay, Kadıköy-Moda Tramvay ve Taksim-Kabataş Füniküler Hattı'nda son seferler

Koronavirüs önlemleri kapsamında her geçen gün yeni önlemler alınan İstanbul'da son olarak Taksim Tünel Nostaljik Tramvay, Kadıköy-Moda Tramvay, Taksim-Kabataş Füniküler Hattı seferleri de geçici olarak durdurulacak. Taksim Meydanı'nın adeta hayalet kente döndüğü günde bugün 21:00'den itibaren sefer yapılmayacak.

Taksim Tünel Nostaljik Tramvay, Kadıköy-Moda Tramvay ve Taksim-Kabataş Füniküler Hattı'nda son seferler

Dünyası ve Türkiye'yi etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle yetkililer, vatandaşlara evlerde kalmaları yönünde çağrılarını sürdürüyor. Yapılan bu çağrıları dikkate alan İstanbullular zorunlu olmadıkça evlerinde kalıyor. Vatandaşların evlerinde kalmasıyla günün her saatinde dolu olan İstanbul'un meydanları da boş kaldı. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi de koronavirüs salgını nedeniyle en sakin zamanlarını geçirdiği gözlendi. 

Ara verilecek
İstiklal Caddesi'nde hizmet veren tarihi nostaljik tramvayın da bütün yalnızlığıyla yolcusuz seferlerine devam ettiği görüldü. Normal günlerde binmek için vatandaşların sıra beklediği İstiklal Caddesi ve Moda'da hizmet veren nostaljik tramvayların da bugün saat 21.00'de seferlerini durduracağı açıklandı. Bunun yanı sıra Kabataş - Taksim Füniküler hattında da geçici olarak seferlere ara vereceği öğrenildi.

Yorumlar (0)