Terastaki akrobasi sonu oldu!

İstanbul Şişli'de geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eski jimnastikçi ve aerobik hocası Larysa Kuzyk'ın ölümüne yönelik şüpheler üzerinde çalışmalar başlamıştı. Kuzyk'ın evinde sürekli partiler verdiği ve terasta akrobasi yaparken düşerek yaşamını yitirdiği öğrenildi. Olayla ilgili olarak evde bulunan iki kişi gözaltına alındı.

Terastaki akrobasi sonu oldu!

İstanbul Şişli’ye bağlı Fulya Mahallesi Aşçılar Sokak’taki 33 numaralı 7 katlı binadan önceki akşam 20.00 sıralarında bir kadının düştüğünü görenler, polisi aradı. Polis ekipleri, yaralı kadını hastaneye götürdü. Ağır yaralı kadın, hayatını kaybetti. Ukrayna asıllı Türk vatandaşı eski jimnastikçi ve aerobik hocası Larysa Kuzyk (43), balkondan düştüğü sırada evde bulunan biri kadın, diğeri erkek 2 arkadaşı gözaltına alındı. Arkadaşları, alkol aldıklarını Kuzyk’in balkon demirlerinin üzerinde akrobatik hareketler yaparken dengesini kaybettiğini, tutmaya çalıştıklarını ama başaramadıklarını söyledi.

'Sürekli partiler veriyordu'
Kuzyk’in komşusu Mehtap Ülkü, “6-7 ay oldu taşınalı buraya, gürültüsüz bir gün geçmiyordu. Sürekli terasta arkadaşları ile parti veriyordu. Önceki gün de yine müzik sesleri geliyordu daha sonra pat diye bir ses duyduk, baktık ki düşmüş” dedi. Hürriyet


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?