TOGG'un akıllı cihazı İstanbul'da sergileniyor

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'un Konsept Akıllı Cihazı, Beşiktaş'taki alışveriş merkezinde sergilenmeye başladı. 3 ay boyunca ziyaretçiyle buluşacak otomobile, ilk günden vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi

TOGG'un akıllı cihazı İstanbul'da sergileniyor

İlk kez ocak ayında ABD'de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022'de tanıtılan TOGG Konsept Akıllı Cihaz, bugün Beşiktaş'taki Zorlu Center'da sergilenmeye başladı. Seri olarak üretilmesi planlanmayan Konsept Akıllı Cihaz, TOGG'un gelecekte yollara çıkaracağı diğer akıllı cihazlarla ilgili ipuçları veriyor. Bugün ziyaretçilerle buluşan sedan model Konsept Akıllı Cihaz, Levazım girişindeki alanda 3 ay boyunca sergilenecek. TOGG'un gelecek vizyonunu ortaya koyan akıllı cihaz, ilk günden ilgi odağı oldu.

Tam not aldı

Sergilenen otomobili görmeye gelen Gökhan Güngör, "Araç güzel ve çok lüks. Umarım fiyatı da güzel olur. Elimden gelirse benim ilk tercih edeceğim araba olur. Çok güzel duruyor hem makam aracı gibi, hem SUV gibi. Birçok aranılan şey var. Çok elektronik olduğu için ne kadar arıza çıkartır onları düşünmek gerekiyor. Ama tercih edilir ve güzel" dedi. Cengiz Ertuğrul da “Tasarım açısından, görsellik açısından size kattığı o derinlik hissi bambaşka bir şey. Muhteşem bir şey. Çok gurur verici, etkileyici bir tasarım. Yapanların emeğine sağlık. Yerli ve milli olması bambaşka bir şey. Tüylerimiz diken diken oluyor" ifadelerini kullandı.

Takip ediyoruz

Almanya'dan Türkiye'ye gelen Hidayet Mümin ise "TOGG'u zaten Almanya'dan takip ediyoruz. Çok güzel, dışı ve dizaynı. Çok yakınına giremiyoruz, biraz daha sabırla beklememiz lazım. İnşallah yakında sürebiliriz" diye konuştu. Metalik gri renge sahip TOGG'un dış tasarımının yanı sıra iç tasarımında da dikkat çekici özellikler bulunuyor. Orta sütunu ortadan kaldıran tasarımla kapılar kitap gibi açılıyor. İstasyonlarda ve güneş paneliyle şarj edilebilen otomobil, 300 ve 500 kilometre menzil opsiyonuna sahip.

DHA

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?