Trafikte koronavirüs denetimleri sürüyor

Son günlerde giderek artan vaka ve hasta sayıları ile hem önlemlerin artırıldığı hem de yasakların getirilmesinin ardından trafik denetimleri de sürüyor. Trafik ekipleri sosyal mesafe ve maske konusunda toplu taşıma araçlarını denetledi.

Trafikte koronavirüs denetimleri sürüyor

Koronavirüsle mücadele kapsamında Trafik Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler birçok noktada denetim yaptı. Denetim noktasında resmi ve sivil ekipler sürücülerin evrak kontrolü yapılırken, maske, sosyal mesafe hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edildi. Kadıköy Bostancı'da yapılan denetimlerde ekipler maske ve yolculara sosyal mesafeyi korumaları yönünde uyarılarda bulundu.

BEYOĞLU'NDA DENETİMLER

Beyoğlu Kasımpaşa Turabibaba Caddesi üzerinde de denetim yapıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimlerine devam eden polis ekipleri, otobüs ve minibüsleri tek tek durdurarak denetledi. Denetimlerde sürücülerin Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması ile araçların ruhsat ve sigorta durumlarını kontrol edildi. Polis ekipleri, sürücü ve yolculara maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarılarda bulundu. DHA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?