Tuncer Dağ: Kemal Deniz Bozkurt ve müteahhit tayfası tarafsız kalamadı!

Esenyurt Kent Konseyi genel kurulunda seçimi kaybeden mevcut Başkan Tuncer Dağ, çok sert bir açıklama yayımladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kent Konseyi Başkanı seçilen Mehmet Hanifi Kaya'nın başarılı olacağına inanmadığını dile getirdi.

İstanbul Haberleri 26.09.2021, 19:35 Zehra Çelik
Tuncer Dağ: Kemal Deniz Bozkurt ve müteahhit tayfası tarafsız kalamadı!

Esenyurt Kent Konseyi genel kurulunda seçimi kaybeden mevcut Başkan Tuncer Dağ, çok sert bir açıklama yayımladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kent Konseyi Başkanı seçilen Mehmet Hanifi Kaya'nın başarılı olacağına inanmadığını dile getiren Dağ, "Esenyurt ilçemizde yapılan Esenyurt Kent Konseyi seçiminde delegeler Mehmet Hanifi Kaya’yı başkan olarak seçtiler kendilerini kutluyorum. Başarılı olacağına inanmıyorum. Kemal Deniz Bozkurt başkanlığındaki Esenyurt Belediyesi yeni müteahhit tayfası, tarafsız kalamamıştır. mesai saatlerinde sonra kapalı kapılar arkasında hesaplar yapan ama kamuya  hesap veremeyen ekibi sınıfta kalmıştır" tepkisini gösterdi. Ciddiyetini kaybetti

"Her şeyinize rağmen, bunca baskı ve tehditlere rağmen cesaret sahibi 68 delege benimle beraber olmuş ve cesaret göstermişlerdir. Ben bu delegelere medeni cesaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" diyerek kendisine oy verenleri öven Dağ, "Şuna inanmıyorum ki Mehmet Hanifi Kaya kendisinin ve yürütmenin inisiyatifi doğrultusunda hareket eder. Kemal Deniz Bozkurt ve yeni yetme müteahhit tayfası ve iş bilmez takımı tarafsızlığını ve ciddiyetini kaybetmiştir" dedi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138