Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım fırça ile sokakları yıkadı

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, koronavirüs sürecinde önemi çok daha kritik hale gelen temizlik için kolları sıvadı. Yıldırım, belediye ekipleriyle birlikte eline fırça alıp sokakları yıkadı.

İstanbul Haberleri 01.07.2020, 11:37 Burak Zihni
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım fırça ile sokakları yıkadı

ÜÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım da hem koronavirüs vakalarına dikkat çekmek hem de temizliğin önemini hatırlatmak amacıyla gece yarısı temizlik işçileri ile çalışmalara katıldı. Esenevler Mahallesi Yunus Emre Caddesi’nde çalışma yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çalışmasına katılan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, tulumu giydikten sonra eline fırçayı alarak temizlik yaptı. Belediye Başkanı Yıldırım’ın elinde fırça ile temizlik yaptığını gören vatandaşlar, alkışlayarak Başkan Yıldırım’ı destekledi.


Temizlik işçileri ile birlikte caddeyi yıkayan Başkan Yıldırım, “Gecenin bu saatinde Ümraniye caddelerinde temizlik çalışması yapıyoruz, sabunlu suyla caddeleri yıkıyoruz.  Biliyorsunuz virüs bitmedi henüz. Hijyene dikkat, maskeye dikkat ve mesafeye dikkat diyoruz. Virüse karşı böyle kendimizi korursak, inşallah eskisinden daha iyi olacağız. Ayrıca Ümraniye halkı da çekirdek kabuğunu, sigara izmaritini çöp kutusuna atarak daha temiz bir Ümraniye’nin var olmasına katkı sağlayacak” şeklinde konuştu. Başkan Yıldırım’ı alkışlarla destekleyen vatandaşlar, bu süreçte herkese büyük sorumluluk düştüğünü kaydettiler.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?