Vur patlasın çal oynasın

Eğlence hayatına bambaşka bir soluk getiren Ağaoğlu Maslak 1453 içerisinde yer alan Yeni Gazino, geçtiğimiz akşam Alişan, Oryantal Didem ve Ebru Yaşar'ın muhteşem performanslarına ev sahipliği yaptı

Vur patlasın çal oynasın

Performans öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen başarılı Alişan, bir süre önce kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş'ın yokluğunu hala derinden hissettiğini ve sahnesinin ilk yarım saatinde gözlerinin sürekli onu aradığını dile getirdi. ''İlk yarım saat genellikle biraz donuk ve tutuk oluyorum. Böyle bir duruma alışmak gerçekten zor. En yakını kaybedip tekrar şarkı söylemek çok zor bir karardı benim için. Asla yapamam diye düşünüyordum. Buse benim en büyük destekçim. O benim en büyük şansım. Olmasaydı ne yapardım, başarabilir miydim bilemiyorum.'' sözleri ile samimi açıklamalarını sürdüren Alişan'ın duygu dolu anlar yaşadığı ve sesinin titrediği dikkatlerden kaçmadı. Röportajın ardından sahnedeki yerini alan Alişan, performansının ilk bölümünü slow şarkılara ayırırken, konuklar arasında yer alan Ceylan'ı sahnesinde misafir ederek gecenin temposunu arttırdı.

Ceylan ve Alişan'a para yağdı
Birlikte yaptıkları düetlerle Yeni Gazino'yu dolduran müzikseverleri mest eden ikili dakikalar boyunca para yağmuruna tutuldu. Düetlerini başladıkları gibi para yağmuru eşliğinde noktalayan Alişan ve Ceylan finalde dakikalarca ayakta alkışlandı. Alişan'ın gazino konsepti ile yaptığı ilk sahneyi izlemeyi gelenler arasında eşi Buse Varol'da yer aldı. Bu anlarda kulisinde basın mensuplarını ağırlayan Türkiye'nin bir numaralı oryantali Didem, tıpkı Alişan gibi basın mensupları ile samimi bir röportaj gerçekleştirdi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?