05.08.2020, 06:10

İyi, güzel, doğru için...

"İYİ - GÜZEL - DOĞRU" için:

CHP 37. Kurultay Delegeleri,
CHP İl Başkanları,
CHP İlçe Başkanları ve
KEMAL KILIÇDAROĞLU'nu yere göğe sığdıramayan CHP Üyeleri'ne sesleniyorum;

KILIÇDAROĞLU ve yanında taşıdığı kadrosu, yeni bir parti kursalar ve siyaset sahnesine çıksalardı seçmen nezdinde siyasi karşılıkları ve değerleri ne olurdu?

Peşlerinden kaç kişi giderdi?

Siz onlarla birlikte siyaset yapar mıydınız?

Onların partisine oy verir miydiniz?

Halktv ve Tele1 bu arkadaşları programlarına davet eder miydi?

CHP'ye ve siyasete hiç emek vermeden, tepeden inme gelerek CHP'nin sırtına yapışmış olan parazitlere oylarınızla yetki verdiğiniz sürece RTE'ye kan taşıdığınızı ne zaman anlayacaksınız?

CHP'den ATATÜRK'ü çıkarsanız geriye ne kalır?
Seçmenin MUSTAFA KEMAL ATATÜRK için verdiği oyları çıkarsanız KILIÇDAROĞLU ve taşıma kadrosuna kaç oy kalır?
Bunların hesabını yapıyor musunuz?

"MUSTAFA KEMAL'in ASKERLERİYİZ" diye hançerelerini yırtarcasına bağıran sadık seçmenimize saygı göstermeyen, partiye sokuşturulmuş ve siyasi kökü belirsiz bir takım yönetici müsvettelerinin cumhuriyetimize, demokrasimize ve toplumsal barışımıza verdikleri zararın külfetini hiç düşündünüz mü?

CHP'deki başarısız yönetimi ve tek adam diktasını destekleyerek on yıldır demokratik değişimi engellediğiniz için, TC Devletinin AKP Devletine dönüştüğünü ne zaman fark edeceksiniz?

Yağmurdan kaçarken doluya tutulduk! Farkında mısınız?

Belediye Meclis Üye Adaylarının yedeklerini bile kendi keyfine göre yazarak parti içi hukuku ve demokrasiyi paramparça eden ve bunu yaparak örgütüne saygı göstermediğini ve güven duymadığını açıkça belli eden bu Genel Başkan ve taşıma kadrosuna nasıl inanıyor ve bunların neyine güveniyorsunuz?

Sizin özlem ve beklentilerinizi ben bile anlayamıyorum!
Seçmen sizi nasıl anlasın?

Hani o kızdığınız RTE fanatikleri var ya! Ne yalan söyleyeyim.
Sizler de o fanatiklerin bir başka versiyonu olmuşsunuz!
İki tarafın fanatikleri el ele vermiş koskoca TÜRK ULUSU'nu kendi keyfiniz ve kendi küçük çıkarlarınız için oyalıyor ve kandırıyorsunuz!

Şimdiye kadar size bunu söyleyen oldu mu bilmiyorum. Ancak ben şimdi yüzünüze karşı haykırıyorum. "Türkiye'nin önündeki en büyük engellerden biri de sizlersiniz!

Hiç vakit kaybetmeden dönün ve CHP Programının 1. Bölümü "HEDEF VE ÖNCELİKLERİMİZ: ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİNİN BEKÇİSİYİZ" ile ikinci bölümü "DEMOKRASİYİ GÜÇLENDİRME:
DEMOKRASİ, İNSAN HAKLARI VE ÖZGÜRLÜKLER"i anlatan ilk 78 sayfasını anlamak için en az on kere okuyunuz!
Altı ok ile ifade edilen ilkelerimiz ve sizin yaptıklarınız ile seçtiklerinizin söyledikleri ve yaptıkları ne kadar örtüşüyor kıyaslıyor musunuz?

CHP Programı ne vaat ediyor?
Yöneticiler ne söylüyor?
Sizler ne anlıyorsunuz ve ne diyorsunuz?

Allahaşkına kendinizi gözden geçirin!
Allahaşkına CHP Programına uygun ve namuslu insanları bulun ve yönetimlere onları seçin.

Kendi üyesine saygı göstermeyen ve sizleri insan yerine koymayan parti yönetimlerine seçmen de saygı göstermez ve oy vermez.
Bir göreve aday olmak için genel merkezdeki abla veya ağabeylerinize gideceğinize, köydeki ve mahalledeki seçmeninize gidin!

Siyasetçinin kıblesi seçmendir!

İSMET İNÖNÜ ; "Elbette ben de hata yaparım ama aynı hatayı iki kez yapmam" demiş.
Siz yıllardır aynı hatayı sürekli yapıyorsunuz be güzel kardeşim.
Sizin hatanızın bedelini TÜRK ULUSU kanıyla, canıyla, malıyla ödüyor!

Ne olur kendinizi gözden geçirin!
Ne olur kendinize çeki düzen verin!

Peki çözüm ne derseniz?
Partide, keyfi atamalara son vermek için yüz de yüz DEMOKRASİ ile ÜYE'ye ve HUKUK'a SAYGIDIR çözüm!
Size, insan olduğunuz için saygı gösteren ve sizi birey yerine koyan yöneticileri seçerseniz herşey kendiliğinden "iyi, güzel ve doğru" olur.
Sevgilerimle,

Yorumlar (10)
İbrahim ASLAN 2 ay önce
Başkanım %100 Doğru Yazmış Az Bile Yazmış...
Engin Algül 2 ay önce
Yüreğinize ve kaleminize sağlık. Düşüncelerimi paylaşan yazınız için teşekkür ederim.
Yoldaş BAKIR 2 ay önce
Ben Artık Bu Yöneticiler CHP'yi Yönettiği Sürece Oy Vermem Ve Verdirmem.Sayın İ.Fırat AYKUT Abimizede Katılıyorum.Yazdıklarının Hepsini Destekliyorum.
Mustafa Bayraktar 1 ay önce
Ben de imzalıyorum. Harika tesbit ler. Mevcüt yönetim CHP yi iktidar yapmak için değil, sanki Atatürk ilkelerini, özgürlüğü ve cumhuriyeti yıkmak için kurgulanmış robot. Ben, bu yönetim anlayışıle ülkeyi ve halkı aydınlığa çıkarmak yerine emperyale hizmet rte varı bir sisteme hizmeti görüyorum. Çok yazık
Recai 1 ay önce
Kemal la hiçbişey olmaz ancak RTE nın peşinde gündem olmadan, hiçbişey olmadan şövenist olan, toplumu kucaklamaya, delege ağalığı yapan, teröre terör demiyen, dine sıcak bakmıyan, Atatürkçü olmayıp Atatürkü arkasına sığınan, hep eski geçmişi karıştırıp önüne görmüyen kinciler gibi olan, CHP üst yönetiminde kendini geliştirip hükmeden de al aşağı eden, devletini sevmeyip sevdiğini gösteren burjuva, jön, siyasi ahlakı bırakıp saldırıp siyasi üretmiyen parti oldu, sizin yazınızda belirttiğiniz gibi Miras yedi oldu bu Kasetle gelen kişiden ne beklersin... Saydılar
Metin YAZICI 1 ay önce
ÇOK DOĞRU BİR TESBİT.
Biz ATATÜRKÇÜLER hiç bir ayrım yamayız Fakat Kılıçdaroğlu Alevilik yapıyor.Bundan dolayı oy artmıyor.
Ahmet akyüz 1 ay önce
Kemal bey çok iyi bir insan olabilir ama tutmadı değişiklite fayda var oy alamamış birini ben atadım demek doğru değil demakrasilerde bu olmaz açık ve net söylemleri ne zaman duyacaz adamlar bir baş örtüsü siyaseti ile işi götürdüler nezaman çıkıpta biz insanların inancına giymine karşı değiliz diyecekler adamı cumhur reşsi adayı yapacaksın sonra en arkada oturtadacaksın daha bir çok şey soylenebilir oy veriyorsak bilinki kerhen oy veriyoruz
Z.B 1 ay önce
Düşüncelerimize tercüman oldunuz teşekkürler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın