Muhtarlar anlattı başkan dinlendi

Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’nın 2020 Yılı Kasım Ayı Toplantısı, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in başkanlığında gerçekleştirildi.

Kartal Haberleri 17.11.2020, 17:57 Gül Sert
Muhtarlar anlattı başkan dinlendi

Toplantıda ilk olarak Kartal’da bulunan 20 mahallenin muhtarlarına yönelik bir sunum gerçekleştiren Başkan Yüksel, ardından göreve geldikleri günden itibaren gerçekleştirilen proje ve hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Kartal Belediye Ana Hizmet Binasında pandemi önlemleri alınarak düzenlenen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra; Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve Kartal’daki mahalle muhtarları katıldı.

Sunum yapıldı

Toplantının açılış konuşmasında geçtiğimiz hafta İzmir'de meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı ve yaralılara acil şifa dileyerek başlayan Başkan Gökhan Yüksel, depremin ardından Kartal Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi paylaştı . Başta Covid- 19 virüsünün neden olduğu pandemi olmak üzere pek çok olumsuzluğa karşın Kartal’da önemli hizmetler ve projeler gerçekleştirdiklerini aktaran Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Göreve geldikleri günden itibaren geçen 500 günlük sürede gerçekleştirilen projeler ve yapılan hizmetlerle ilgili sunum gerçekleştirdi. Yaptıkları çalışmalar ile 6 yeni park açtıklarını ve yenilenen parklar ile birlikte toplamda 16 parkın Kartal’a kazandırıldığını aktaran Başkan Yüksel, Kartal Akademi adlı derslik ve atölyelerden oluşan bir işlek düşündüklerini bununla beraber Kartal'da 3 mahallede "Gençlik Merkezi "açılması için çalışmalar yürüttüğünü söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?