2021 Melek Mosso konserleri | Melek Mosso konser takvimi - Biletler kaç lira?

Türkiye'nin en çok dinlenen şarkıcılarından biri olmayı başararak müzik piyasasına damga vurmayı sürdüren Melek Mosso'nun 2021 yılının kalan aylarında vereceği konserler merakla bekleniyor ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Tarzı ve sesi ile birlikte dinleyicilerine resital sunan güzel şarkıcının konser takvimi hakkında birçok sorgulama yapılıyor. 2021 Melek Mosso konserleri konser takvimi ve bilet fiyatları haberimizde yer alıyor

Kültür Sanat 29.07.2021, 11:13 02.08.2021, 14:12 Burak ZİHNİ
2021 Melek Mosso konserleri | Melek Mosso konser takvimi - Biletler kaç lira?

Müzik dünaysında söylediği şarkılarının yanısıra yprumları ve getirdiği yeni solukla adını zirveye yazdırmayı başaran Melek Mosso'nun konserkeri de sürüyor. Birbirinden değerli parçalarını seslendireceği günler sabırsızlıkla beklenirken yaz aylarına girilmesi ve kısıtlamalarının kaldırılmasıyla birlikte herkes güzel şarkıcıyı dinleyebilmek adına sorgulamalarda bulunuyor. 2021 Melek Mosso konserleri konser takvimi ve bilet fiyatları haberimizde yer alıyor.


2021 Melek Mosso konserleri nerede ve ne zaman?

Yayımlanan genelge ile 1 Temmuz'dan itibaren kaldırılan pandemi kısıtlamalarıyla birlikte dinleyicilerinin karşısına çıkması beklenen Melek Mosso için sevenlerini sevindiren haber geldi. Sene sonuna kadar birçok konser verecek olan başarılı şarkıcıyı dinlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Bunları aşağıda sizler için sıraladık.


2021 Melek Mosso konserleri

Yüz milyonlarca dinlenen şarkıları ile hem sosyal medyada hem de müzik listelerinde adından söz ettiren Melek Mosso her geçen gün daha fazla kiliye ulaşmayı başarıyor. Konserlerini de binlerce hayranı dinlemek adına biletlerini almak istiyor. İşte Melek Mosso konserleri...

02 Ağustos 2021 Pazartesi 21:00 Maximum Uniq Açıkhava, İstanbul Konseri
- Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
- Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya      da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi   gerekmektedir.
- 6 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
- Etkinlik, Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.
- Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.
- Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
- Konser boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.
- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Etkinliğe evcil hayvan getirilmesi yasaktır.

Servis Saatleri;
Gidiş: İTÜ metro istasyonu plazalar çıkışında bulunan Orjin Maslak önünden hareketle Maximum Uniq Açıkhava’ya 17:40 – 21:20 saatleri arası her 20 dk’da bir servis olacaktır.
Dönüş: Etkinlik sonrası ring servisi vardır.


Bilet fiyatları
Sahne Önü 1. Kategori - 235.00 TL
Sahne Önü 2. Kategori - 193.00 TL
Tribün 1. Kategori - 193.00 TL
Sahne Önü 3. Kategori - 163.00 TL
Tribün 2. Kategori - 163.00 TL
Tribün 3. Kategori - 131.00 TL
Tribün 4. Kategori - 99.00 TL


22 Ağustos 2021 Pazar 21:30 Matrax Performance Hall Afyonkarahisar Konseri
- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
- Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.
- Katılımcılar izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
- Organizatör firma uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydıyla etkinliğe almama hakkına sahiptir.

Bilet fiyatları
1. Kategori - 113.00 TL


melek mosso konser

Melek Mosso kimdir?

Ünlü şarkıcı Mosso, 11 Kasım 1988 tarihinde Kayseri’de dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde tamamlayan şarkıcının asıl soyismi ‘Davarcı’dır. Melek Mosso ismi ise İtalyanca bir müzik terimi olan ve ‘gittikçe hızlanarak’ anlamına gelen ‘Mosso’ kelimesinden geliyor. Melek Mosso, 9 yaşında bağlama çalmaya başlayarak müziğe başladı. Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenimine devam etti. Yan flütle şarkı söylemeyi sürdürüyor. Bir firmanın düzenlediği şarkı yarışmasında jüri özel ödülünü kazanmayı başardı ve Akustikhane stüdyolarında kayıt şansını yakaladı. ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katıldı. 2018 yılında Youtube kanalında Yıldız Tilbe’ye ait ‘Vursalar Ölemem’ şarkısını coverladı ve bu parça yaklaşık 15 milyon kez dinlendi.

Yorumlar (0)