Ece Seçkin'in Yastık şarkısı 19 Mart'ta yayında!

Müzik listelerini altüst eden şarkılarıyla her çalışması zirveye oynayan Ece Seçkin yeni parçasıını dinleyicileriyle buluşturuyor. Güzel şarkıcının Yastık isimli şarkısı yarın 19 Mart'tan itibaren dinlenebilecek.

Kültür Sanat 18.03.2021, 10:11 Burak ZİHNİ
Ece Seçkin'in Yastık şarkısı 19 Mart'ta yayında!

Her projesiyle çok konuşulan, cesur adımlarıyla büyük ses getiren başarılı sanatçı Ece Seçkin, tüm detaylarıyla birebir ilgilendiği, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı Yastık isimli şarkısını 19 Mart tarihinde dinleyicilerle buluşturuyor.  Yeni projesinde neredeyse tüm ekibinde değişikliğe giden ve kabuk değiştiren Ece Seçkin, seksi ve fit görünümüyle, yeni tarzı, şarkının soundu ve video klibi ile yaşadığı bu değişimi sevenleriyle paylaşıyor.  SözÜ ve müziği Emrah Karakuyu'ya, düzenlemesi ise Tanerman'a ait olan Yastık şarkısının klip çekimi için Said Dağdeviren & İdil Dizdar yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ece Seçkin, farklı soundu ve yenilenen tarzı ile iddialı bir çalışma ortaya koyuyor. Ece Seçkin'in müzikal kariyeri açısından önemli bir yere sahip olan Yastık şarkısı ve klibi, birbirini tamamlayan güçlü hikayesi ile hepimizin hayatında yaşadığı duygu durumlarından kesitler sunuyor. 

Yılın acısını çıkarıyor

Pandemi sürecinde yaşadıklarını; sitem, hırs, mutluluk, gurur, korku gibi birçok durumu ifade eden anların kayda alındığı klipte, Ece Seçkin gözyaşları içerisinde bütün bir yılın hıncını çıkarıyor.  Kendi duvarlarını yıktığı bir dönemin eseri olan Yastık şarkısının klibinde parçaladığı duvarın ardında; aslında geçmişine sahip çıkan ama kendisinin yepyeni bir hali ile karşılaşan Ece Seçkin, birçok farklı duyguyu yaşayarak bu geçişleri gözler önüne seriyor.  Ece Seçkin'in yeni şarkısı Yastık, 19 Mart tarihinde DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

ece seçkin yastık

Yorumlar (1)
Yasemin Erdoğan 1 ay önce
Şarkıyı geçen gün dinledim. Çok beğendim. Hemen indirdim. Tam benim tarzım bir şarkı. Ece Seçkin sen benim Hadise'den sonra en sevdiğim sanatçısın. Öpüyorummm.????????????
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?