Hükümet Bey bomba gibi geliyor!

Aşiret ağası ile hayranı olduğu oyuncu arasında yaşananların hikâyeleştirildiği 'Hükümet Bey' adlı sinema filminin çekimlerine başlandı. 

Kültür Sanat 18.06.2022, 12:14 18.06.2022, 12:30 Burak ZİHNİ
Hükümet Bey bomba gibi geliyor!

'Hükümet Bey'in çekimleri kısa süre önce başladı. Filmde 'Hükümet Bey'i Erkan Bektaş, 'Fadile'yi Arzu Yanardağ ve 'Yönetmen'i Ayhan Taş canlandırıyor. Yapımcılığını Emircan Yapım adına Barbaros Özyurt'un yaptığı 'Hükümet Bey'in senaristliğini ve yönetmenliğini Fatih Yıldırım üstlendi. Ayrıca oyuncu kadrosunda Selahattin Taşdöğen, Ferdi Akarnur, Elif Nil Elden, Yavuz Çetin, İzzet Civril, Nilgün Atılgan, Ferda Gülsüm Kaynar, Hülya Aydın, Hande Gürak, Zekeriya Karakay, Oğuz Yağcı, Cem Sultan Karabulut, Cem Sultan Karabulut, Cüneyt Özen ve Tuğçe Kartal gibi isimler bulunuyor.

Çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde süren Hükümet Bey filmi 20 yıl önce yaşanmış bir hikayeye dayanıyor. Kısıtlı bi bütçe ile korku filmi çekmek için ilçeye gelen Fadile ile bölgenin ileri gelen aşiretlerinden birinin ağası olan Hükümet Bey'in hayranlıltan aşka dönüşen hikayesinie konu alıyor. Çekem Köyü'ne kurulan platoda 150 kişilik ekiple süren çekimler 40 derecelik sıcaklıkta gerçekleştiriliyor.

Filmin kasım ayında vizyona girmesi bekleniyor.

arzu yanardağ elif nil elden

elif nil elden

elif nil elden

elif nil eldenyönetmen fatih yıldırım

hükümet bey filmi

hükümet bey filmi

hükümet bey filmi

hükümet bey filmi

Yorumlar (0)