Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi Netflix dizisinde bir araya gelecek

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin Netflix’de yayınlanacak bir denizaltı hikayesini konu alan yeni dizisinden ilk kareler basına yansıdı.

Kültür Sanat 16.02.2021, 01:45 Anıl Boduç
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi Netflix dizisinde bir araya gelecek

Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alan ve sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı.

Aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrol koltuğunda oturduğu dizinin kadrosu başta Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerden oluşuyor.

KONUSU İLGİ ÇEKİCİ

Dizinin yönetmenliğini Tolga Karaçelik ile Umut Aral üstlenirken yazar kadrosunda Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak gibi isimler yer alıyor.

Dizinin konusu şöyle; Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

Dizinin 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanıyor.  

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?