Sıla 2019 Yaz Konserleri | Sıla'nın konseri ne zaman?

Yeni albümü Meşk ile hayranlarının kalbini bir kez daha kazanan Sıla'nın yaz konserleri devam ediyor. Güzel şarkıcının şarkıları ile coşan dinleyiciler bir sonraki konserin ne zaman ve nerede olduğunu merak ediyor. İşte Sıla'nın konser takvimi.

Kültür Sanat 10.08.2019, 09:51 Nabi Kırmızı
Sıla 2019 Yaz Konserleri | Sıla'nın konseri ne zaman?

Güzelliği ve sesi ile Türk pop müziğinin farklı isimlerinden Sıla yaz aylarında verdiği konserlerini sürdürüyor. Yeni albümü Meşk'i de repertuarına ekleyen başarılı şarkıcının konser takvimi merak edilerek araştırılıyor. Biletlerin nereden satıldığı ve kaç lira olduğu da öğrenilmek istenen konuların başında geliyor.

Son olarak Altınoluk'ta sahneye çıkan Sıla'ya ilgi büyüktü. Hayranlarının tezahürat ve alkışlarının bir an olsun dinmediği konserde pek çok pankart da vardı. Sıla’nın yeni albümüne gönderme yaparak ‘Kavuşursak Meşk Kavuşamazsak Aşk Olur’ pankartı açıkhava seyircisinin ilgisini çeken pankartlardan biriydi. Sıla’yı çok seven bir hayranı ise dinleyenler tarafından çok sevilen ve kısa sürede benimsenen son şarkısı Karanfil’e gönderme yaparak ‘Hiç olmasa yılda bir gün sana sarılabilir miyim?’ yazılı pankartı ile Sıla’nın dikkatini çekti. Sıla’nın sahneye çağırdığı hayranı koşarak Sıla’ya sarıldı ve dileğini gerçekleştirdi.

Sıla'nın konserlerini Biletix'ten satın alabilirsiniz.

Sıla konser takvimi

13 Ağustos 2019 Salı

Çeşme

Amfi Tiyatro

Sıla

15 Ağustos 2019 Perşembe

Bodrum

Antik Tiyatro

Sıla

18 Ağustos 2019 Pazar

Datça

Amfi Tiyatro

Sıla

20 Eylül 2019 Cuma

Antalya

Konyaaltı Açıkhava

Sıla

22 Eylül Pazar

Ankara

Vişnelik

Sıla

29 Eylül 2019 Pazar

İstanbul

Harbiye

Sıla

30 Eylül 2019 Pazartesi

İstanbul

Harbiye

Sıla

2 Ekim 2019 Çarşamba

Bursa

Açıkhava Tiyatrosu

Sıla

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!