Tosun Paşa için Ferdi Eğilmez'den Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a ret

Merhum oyuncu Kemal Sunal'ın yıllar önce baş rolünü üstlendiği, Adile Naşit, Şener Şen, Ayşen Gruda, Müjde Ar'ın da kadrosunda bulunduğu ve günümüzde dahi milyonlarca kez izlenen Tosun Paşa filmini yeniden çekmek isteyen Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakara ret cevabı geldi.

Kültür Sanat 01.05.2018, 12:07
Tosun Paşa için Ferdi Eğilmez'den Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a ret

Daha önce farklı filmlerde gişe rakibi olan iki komedyen bu kez aynı proje için karşı karşıya geldi. İki isim de Yeşilçam'ın ünlü filmlerinden Tosun Paşa'ya göz dikti.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, iki oyuncunun, Kartal Tibet’in yönettiği, Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, Müjde Ar ve Ayşen Gruda’nın rol aldığı 1976 yapımı “Tosun Paşa”yı yeniden çekme talebiyle Arzu Film’e başvurduğu ortaya çıktı. Ancak iki girişimden de sonuç çıkmadı.


İzin çıkmadı
Şahan Gökbakar’ın yeni “Recep İvedik”e başlamadan önce Tosun Paşa’yı çekme talebini değerlendiren Ferdi Eğilmez, babası Ertem Eğilmez’in filmlerinin yeni versiyonuna sıcak bakmadığı gerekçesiyle söz konusu teklifi kibarca reddetti. Cem Yılmaz’ın da aynı taleple Ferdi Eğilmez’in kapısını çaldığı, ancak onun da “Hayır” yanıtı aldığı öğrenildi.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?