3. Altın Kalite Ödül Töreni  yapıldı! Geceye ünlü isimler akın etti

Hülya  Yanıkdağ ve Hevin Cümsen farkı İle  3. Altın kalite  ödül  töreni  yapıldı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul/Gayrettepe'de yer alan Dedeman Otel'de Crazy Production Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen farkı ile muhteşem bir organizasyon gerçekleşti.

Magazin 03.08.2021, 09:39 03.08.2021, 09:47 Zehra Çelik
3. Altın Kalite Ödül Töreni  yapıldı! Geceye ünlü isimler akın etti

Görkemli geçen organizasyonda  Yılın En iyi Spor Programı " Ileri Üçlü Trt Sporé", Yılın En iyi magazin eki "Hürriyet Kelebek" , En iyi gençlik kanalı " Numberone Tv " , En iyi yabancı müzik radyosu "Numberone Fm" gibi Ulusal Basın ve Tv Kanallarının alanlarında başarılı olduğu için  ödül aldığı gecede firmalar da ödül kazanma heyecanını yaşadılar.

Aydilge'den fidan bağışı açıklaması

Şenol İpek ve Ece Gürsel'in muhteşem sunumu ile geçen organizasyonda Sanatçılardan Aydilge, Ersan Er, Yağız, Banu Zorlu, Fırat Günayer, Veli Yiğit, Barış Yurduseven, Alp Pehlivan, Mustafa Özen, Sedat Sarıkaya, Yiğit Sarıkaya, Volkan Öksüz, Süha Baki, Sinan Güzel, Dou gibi isimler ödüllerini alırken, Aydilge geceye eşi Utku Barış Andaç ile geldi. Gecede Aydilge'nin ödülünü ve kıyafetini en fazla fidan bağışı yapana hediye edeceğim açıklaması  ve sosyal medyasında videolu bir şekilde açıklamasını paylaşması günün en fazla konuşulan olaylarından birisi  oldu. Geceye Rock Sanatçısı Barış Gülay'da katıldı.Gecede Sunucu Ece Gürsel Şıklığı ile gözleri kamaştırdı ve birde ödülünü aldı.Şenol İpek ise giydiği takım elbise ile büyük beğeni topladı.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138