Aleyna Tilki Havalimanı'nı birbirine kattı

Şarkıcı Aleyna Tilki, Milano'ya için geldiği İstanbul Havalimanı'nda sıra yüzünden bir yolcu ile tartıştı. Özel güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine havalimanı polis merkezinde ifade veren Tilki, işlemlerin ardından uçuşunu iptal etti.

Magazin 09.01.2020, 16:22 Gazete Damga
Aleyna Tilki Havalimanı'nı birbirine kattı

Edinilen bilgilere göre Şarkıcı Aleyna Tilki, THY'nin saat 12.40'taki tarifeli seferiyle Milano'ya gitmek üzere sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı'na geldi. Bilet ve bagaj işlemerini yaptıran ünlü şarkıcı daha sonra pasaporttan geçti. Pasaport sonrası X-ray kontrolleri için güvenlik noktasına gelen Aleyna Tilki, iddialara göre burada bir yolcu ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Aleyna Tilki'nin bu sırada bir özel güvenlik görevlisine de hakaret ettiği öne sürüldü.

Güvenlik görevlisi
Olay yerine gelen polis ekipleri, yolcu ve güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine Aleyna Tilki, havalimanında bulunan polis merkezine götürüldü. İfadesinin alınması ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından ünlü şarkıcı güvenlik önlemleri altında polis merkezinden çıktı. Bu sırada Aleyna Tilki'nin polis merkezinden çıkışını görüntülemek isteyen basın mensuplarının çekim yapmasına polis tarafından izin verilmedi.  Öte yandan Aleyna Tilki'nin,  12.40'taki Milano'ya gideceği uçağı kaçırdığı, bir sonraki Milano uçağına ise bilet almasına rağmen iptal ettirdiği ve İstanbul Havalimanı'ndan ayrıldığı öğrenildi.

Aleyna Tilki kimdir? 
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi'nde 2 numaraya kadar yükseldi.

Ağustos 2016'da "Cevapsız Çınlama" şarkısı ile Türkiye'de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı. 
Doğum tarihi: 28 Mart 2000 
Boy: 1,75 m
Eğitim: Fenerbahçe Anadolu Lisesi, Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi
Ebeveynler: Havva Tilki, Mehmet Tilki
Albümler: Yaz Hit 2016, Vol. 2, 32 Türkçe Pop, Başka


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?