Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evlilik tarihi belli oldu!

Uzun süredir birlikte olan Bensu Soral ile sevgilisi Hakan Baş'ın ne zaman evleneceği merak ediliyordu ve tarih belli oldu. İşte detaylar...

Magazin 27.12.2017, 14:21 Burak ZİHNİ
Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evlilik tarihi belli oldu!

Bera Medya Grup’un ortaklarından Hakan Baş, önceki akşam BKM Mutfak Uniq’te ‘Yeni Yıla Merhaba’ partisi verdi. Geceye Hakan Baş’ın oyuncu sevgilisi Bensu Soral başta olmak üzere Oğuzhan Koç-Yağmur Tanrısevsin, İbrahim Büyükak-Nurdan Beşen ve çok sayıda Bera Medya Grup çalışanı katıldı.

Geç saatlere kadar süren yılbaşı partisinden ilk ayrılan çift, Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin oldu. Aceleci tavırlarıyla dikkat çeken ikili, “Çok vaktimiz yok. 2018’den sağlık, mutluluk ve barış istiyoruz” dedi. Oğuzhan Koç, “2018’de düğün var mı?” sorusuna, “Hakan ile Bensu evleniyor” şeklinde cevap verdi.


BENSU SORAL'DAN ONAY ÇIKTI
Geceye ev sahipliği yapan Baş ve Soral, çıkışta el ele objektiflere poz verdi. Ayaküstü soruları yanıtlayan Bensu Soral, Eylül 2018’de Hakan Baş ile Avusturya’da evleneceklerini açıkladı. Bensu Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral’ın Alina Boz ile aşk yaşadığı iddiaları hatırlatılınca, "Bilgim yok ama yakışırlar. Alina’yı seviyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

`)}});