Cansu Taşkın'dan Yılmaz Vural açıklaması!

Instagram'da yayınladığı fotoğraflarla fenomen haline gelen ve binlerce beğeni alan Cansu Taşkın son olarak yayınladığı Yılmaz Vural fotoğrafıyla olay yaratmıştı. Eli Taşkın'ın belinde olan Vural'ın bu pozu çok konuşuldu. Günlerdir açıklaması merak edilen güzel manken sessizliğini bozdu.

Magazin 14.12.2017, 10:18 Burak ZİHNİ
Cansu Taşkın'dan Yılmaz Vural açıklaması!

Spor dünyasının renkli siması teknik direktör Yılmaz Vural ile sosyal medyanın fenomeni Cansu Taşkın'ın sohbeti herkesin dikkatini çekmişti. Konu ise ikilinin fotoğrafıydı.

Cansu Taşkın'ın paylaştığı bu poza sosyal medyada “Yılmaz Vural elini kolunu nereye koyacağını bilememiş” yorumları yapılmıştı.

Yılmaz Vural “Çocukluğunu bilirim, ailesini tanırım” dediği Cansu Taşkın’ı telefonla arayıp fırça attı. 

Yılmaz Vural şöyle konuştu: “Cansu kardeşime ‘Bu yaptığın olacak iş değil. Niye o fotoğrafı basına verdin? Hiç hoş olmadı” diye çıkıştım. ‘Herkes gibi yayımladım’ karşılığını verdi.”

yılmaz vural cansu taşkın

Yılmaz Vural'dan sonra Cansu Taşkın da konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Taşkın "Yılmaz Vural benim babam gibidir. Eşini de çok severim. Haberi farklı yerlere kimse çekmesin. Yılmaz abim nasıl "Cansu bizim çocuğumuz" gibi diyorsa o da benim babam gibidir... Ayrıca o fotoğrafı da silmedim. Hala Instagram hesabımda duruyor." dedi. (Habertürk)
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?