Çiçek Dilligil verdiği kilolarla yepyeni biri oldu

Kayıgısızlar dizisindeki Kafiye rolüyle adından söz ettiren ve birçok projede yer alan ünlü oyuncu Çiçek Dilligil fazla kilolarından kurtulup yeni bir görünüme kavuştu.

Magazin 08.10.2018, 14:21 Burak ZİHNİ
Çiçek Dilligil verdiği kilolarla yepyeni biri oldu

3 yıl önce geçirdiği mide küçültme operasyonuyla 30 kilo veren Çiçek Dilligil sahip olduğu seviyenin de altına düşmek istediğini açıkladı.

5 kilo vermeyi daha hedefleyen güzel oyuncunun kavuştuğu yeni görünüm sonrasındaki güzelliği takipçilerinin gözünden çıkmadı.

Sağlıklı bir şekilde kilo veren başarılı oyuncu tüö süreci sosyal medyadan paylaşıyor.


96 KİLOYLA AMELİYATA GİRDİM 
Çiçek Dilligil ameliyat olmaya karar verdiği süreci şu sözlerle anlatmıştı...

90'lı kilolara geldiğimde ameliyat olmaya karar verdim. Doktorum 'ye' dedi. Bütün bir yazı yiyerek geçirdim. 96 kiloyla ameliyata girdim. 

- Son üç senedir ciddi tansiyon hastasıydım. Sabah akşam ilaç alıyorum. Benim için öncelik buydu. Kilo verince evet insan kendini iyi hissediyor ama oğlumun yolculuğunu görmek istiyorum. İzlediğim kamu spotu beni çok etkiledi. Oğlum şuan 19 yaşında. Ben onunla güzel ve kaliteli yaşamak istiyorum.

-Ben bir şeye karar verdiğim zaman sadece pozitif tarafını düşünürüm. Ne bir ağrı sızı yaşadım, ne de bir yeme problemi yaşadım. Artık bir mağazaya girip small alışveriş yapmak istiyorum.

çiçek dilligil

- 8 tane doktor dolaştım, ciddi bir check up'tan geçiyorsun. 8 doktor 'tamam' dedikten sonra ameliyat oldum.

-Çok diyet uyguladım, hiçbir diyetisyene sözüm yok. Ben istikrarsız oldum. Şu an istesem de o düzene dönemiyorum. Yeme içme sisteminiz oturuyor. Mantı sipariş veriyoruz, iki çatal alıyor 'ay çok doydum' diyor. 

-'Can isteme' hormonunu kesiyorlar ameliyatta. Un helvası ve mercimek köftesi... Gecenin 4'ünde 'un helvası' diyerek uyanıyordum. Şimdi görmek istemiyorum. Hürriyet

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?