Demet Akalın'dan tepki çeken Guidetti mesajı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın İtalyan Başantrenörü Giovanni Guidetti hakkında yaptığı yorumla sosyal medyada tepkilerin hedefi haline geldi.

Magazin 09.09.2019, 07:42 09.09.2019, 07:52 Burak ZİHNİ
Demet Akalın'dan tepki çeken Guidetti mesajı

Dün akşam Ankara'da son Avrupa ve dünya şampiyonu Sırbistan ile karşı karşıya gelen mili takımımız 2-2'nin devamında oynanan seti iki sayı farkla kaybetti ve turnuvayı ikinci olarak bitirdi. Tüm Türkiye'nin büyük destek vererek izlediği voleybolcularımıza maç sonrasında da ilgi büyüktü. Avrupa ikinciliğinin mimarlarından biri olan Guidetti de taraftarlardan alkış aldı. Ancak Demet Akalın'dan şok bir mesaj geldi.

Akalın Twitter'dan yazdığı mesajda; "Abi koçumuz niye Türk değil? Kaybetmezdik. Yin ede teşekkürler kızlar." ifadelerini kullandı. Bu gönderinin ardından yüzlerce kişi Akalın'a tepki gösterdi ve Guidetti'ye sahip çıktı.

Bilindiği üzere Bahar Toksoy ile evli olan Guidetti, uzun süredir Türkiye'de yaşıyor ve burada çalışıyor. Voleybol severler TRT'nin İtalyan başantrenör hakkında hazırladığı belgeseli de Akalın'a gönderdi.

demet akalın giovanni guidetti

Guidetti maç sonrası yaptığı paylaşımda kendilerine destek veren Ankara halkına teşekkür etti.

Yorumlar (0)