Doğum günü partisi polis tarafından basılan Özge Özpirinççi: 'Magazinciler malzeme çıkartmak için polisi aradı'

Evinde 35. yaş günü için doğum günü partisi düzenleyen ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin partisine komşuların yüksek müzik sesi şikayeti üzerine polis baskın yaptı. Özpirinççi, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla, magazincilerin haber için polisi arayarak malzeme çıkartmak istediğini belirterek 'Artık sinirleniyorum' dedi.

Magazin 03.04.2021, 15:59 03.04.2021, 16:09
Doğum günü partisi polis tarafından basılan Özge Özpirinççi: 'Magazinciler malzeme çıkartmak için polisi aradı'

35. yaşını kutlamak için Sarıyer Yeniköy'deki evinde doğum günü partisi veren ünlü oyuncu Özge Özpirinççi'nin gecesi polis baskını nedeniyle bozuldu. Lüks villanın bahçesinde misafirleriyle eğlenen Özprinççi'nin evine komşuların yüksek ses nedeniyle rahatsız olması üzerine polis geldi. Polis ekipleri evde kontrol yaparken, kurallara uyulduğu için evdekilere ceza kesilmediği öğrenildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Özge Özpirinnçi, magazinin polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir 'baskın' gibi göstermeye çalıştığını iddia etti.

Özpirinççi, açıklamasında şunları söyledi:

"Kariyerim boyunca magazinle her zaman saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım ve bu da başarılı oldu. Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Açık hava bir restaurantta kutlanan doğum günüm evde bahçede devam ediyor ve magazin kameraları evin önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor.

Bahçe duvarlarına çıkıyorlar. Arkadaşım inip onlarla konusup Burak ve Uraz'ın röportaj yapabileceğini söylediğinde 'Herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar burdayız' cevabı ile karşılaşıyor.

Ortamı germemek adına bahçede asla etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle ateş başında oturmaya devam ederken kapımıza polis geliyor. Evdeki insan sayısının üç katı sayıda olan magazin ellerine istedikleri malzeme geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir 'baskın' gibi göstermeye çalışıyor.

Polis içeri geliyor ve bahçede yapılan konuşmada evde bulunan bizlerin yanlış bir şey yapmadığını söylüyor ve evden ayrılıyor. Magazin kameraları tarafından sürekli görüntü alınmasını istemediğimiz için de evin içine giriyoruz ve evlere dağılıyoruz.

Dediğim gibi, eskiden böyle şeylere üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Sadece içimi dökmek istedim çünkü yazılıp çizilen yalan haberlerin, çamur at izi kalsın tavırlarının karşısında biz sessizliğimizi korudukça yanlış anlaşılabiliyoruz ve ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum."

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?