Enes Batur evleniyor! Evleneceği kişi ve sevgilisi kimdir

Youtube piyasasında adını en çok duyuran isimlerden biri olan Enes Batur evleniyor. Milyonlarca kişinin takip ettiği Batur bu gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Peki Enes Batur kimdir, kiminle ve ne zaman evleniyor? Enes Batur'un sevgilisi kimdir sorusunun yanıtı da haberimizde.

Magazin 01.05.2019, 12:03
Enes Batur evleniyor! Evleneceği kişi ve sevgilisi kimdir

Adını yayınladığı videolarla duyuran ve kazancıyla duduk uçuklatan Enes Batur yaptığı açıklama ile gündemi salladı. Ünlü Youtuber sosyal medyadan paylaştığı bilgi ile evleneceğini duyurdu. Bu gelişmenin ardından hayranları ve takipçileri de Enes Batur'un kiminle evleneceğini öğrenmek adına araştırmalara başladı. Enes Batur'un evleneceği kişiye dair detaylar haberimizde.

Türkiye'nin Youtube ünlüleri denilince akla gelen ilk isimlerinden biri olmayı başaran Enes Batur evleniyor. Genç yaşına rağmen elde ettiği şöhret ve kazandığı para ile milyonları peşinden sürükleyen Batur'un kiminle evleneceği de merak konusu haline geldi. Hayranları şoke olan Batur yaptığı açıklamada; "R yapmak yok demiştim! Haklısınız. Evleniyorum yakında ve o kişinin kim olduğunu şuan açıklamayacağım ama yakında sürpriz birşey görebilirsiniz." sözleriyle evlilik kararını duyurdu!

enes batur

Enes Batur kiminle evleniyor?
Enes Batur daha önce yine kendisi gibi Youtuber olan Başak Karahan ile bir birliktelik yaşamış ancak çift ayrılmıştı. Peki ENes Batur evlilik kararını kimle aldı, kimle evleniyor? Takipçileri Enes Batur'un kimle evleneceğini merak ediyor. Enes Batur Başak Karahan ikilisi evleniyor mu? Soruları soruluyor ancak çift daha önce ayrılmıştı. Enes Batur'un gizemli aşkı kim? Şimdi bu soru merak ediliyor, Enes Batur yaptığı paylaşımda sevgilisini ve evlenme kararı aldığı kişiyi yakın zamanda açıklayacağını belirtti.


Yorumlar (7)
eymenvindimvv 1 yıl önce
Enes Batur un evlendiğine çok sevindim Ama kimle evlendiğini çok merak ediyorum.LÜTVEN söylesin
ZAUR 1 yıl önce
evlenmesin hayla genc ya yazik olur
Enesin çorabı 1 yıl önce
Bence gerçek bir şey değil tamamen kirgu
ZAUR RZAYEV 1 yıl önce
EVLENME HALA COK CAVANSIN YAZIK OLUR
YA
ZAUR RZAYEV 1 yıl önce
EVLEN BENDE OYURNIYIM KIMMIS :)
Haşmetli çocuk 1 yıl önce
Beyler Enes batur Tulu ile evleniyor tulu ise almanyalı damla takma adı tulu
Soner 1 yıl önce
Keşke başakla evlenseydi
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?