Gülse Birsel estetik yaptırdı mı? Açıkladı...

Güzel oyuncu, senarist ve yazar Gülse Birsel bir dergiye verdiği röportajda estetik olup olmadığı sorusunu yanıtladı. İşte o sorunun cevabı...

Magazin 07.09.2018, 11:51 07.09.2018, 11:56 Burak ZİHNİ
Gülse Birsel estetik yaptırdı mı? Açıkladı...

Gülse Birsel neresine estetik yaptırdı? soruları zaman zaman sorulur ve cevap aranırdı. Güzelliği ile dikkat çeken  güzel oyuncu Gülse Birsel kendi yazdığı jet Sosyete ile bu sezon TV8 ekranlarında karşımıza çıkacak. Verdiği röportajda estetik hakkındaki soruları yanıtlayan Birsel hakkında kendisine dair bilgileri araştıran okuyucular detayları merak ediyor.

“Estetik yaptırıyor musunuz?” şeklindeki bir soruya da yanıt veren Birsel, “Sırrım gülsuyu ve hayata pozitif bakmak diyemeyeceğim! Göz kenarı ve iki kaş arasında botoks, burnumda geçici dolgu var. Bıçaklı-makaslı işlere bulaşmadım” diye konuştu.

İşte röportajdan öne çıkan bölümler…

Gülse tarzı diye bir şey var? Bir kadın kendini kaç yaşlarında buluyor sence veya tarzı, tavrı nasıl oturuyor? Bunun bir yaşı var mıdır?

Yaşım kaçtı diye düşünecek pek vakit yok. Zaten düşünsen de çaresi yok. Kendini paralasan da, yaşından en fazla 8-10 yaş küçük gösterebilirsin. Ki bütün kitaplarımın özgeçmiş bölümüne koydum, google’layınca bile yaşım yazıyor. Biraz yaşımın insanı değilim evet. Ruhen o olgunlukta değilim, onu biliyorum. Zaten o ruh olgunluğunda, daha aklı başında biri; günde 14 saat, birileri gülsün diye masa başında yazmaz. Biraz çocuksuluk, biraz şuursuzluk bu.

gülse birsel

Moda ile aran nasıldır? Özellikle giymem değdin bir şey var mı? Bu konuda yardım alır mısın?

Dergi çıkardığım zamanlar daha iyiydim, son yıllarda pek takip edemiyorum. İyi bir kombin için 1 saat filan ayırmak lazım gibi geliyor bana. Onun için elbise artı çizme, elbise artı ayakkabı seviyorum. Gömlekti, ceketti, pantolonuydu, pantolonun bel yüksekliğiydi, onun kemeriydi filan, giremem o işlere. Filmin gala-tanıtım dönemi zordu. 2-3 hafta her gün, bazen günde 2 kere, basının karşısında veya ekranda röportajdasın. Hakan Öztürk, yarı modacılardan, yarı benim gardıroptan karışımlar yapıp hayatımı kurtardı. İyi arkadaşlar biriktirmek önemli, görüyorsun!

Giyim tarzın hakkında tek cümle kuracak olsan bu ne olurdu?

O günkü rolüme göre

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?